Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam czwartkowo

uff jeszcze dwa dni....

ale z łikendu też niewiele mi zostanie

dałam się wrobić za sekretarza na wystawie klubowej owczarków

efekt: sob-nd od 7.00 do wieczora - zajęte

ale co tam

w tym miejscu ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA WYSTAWĘ (do oglądania wyłącznie owczarki niemieckie, obsada międzynarodowa)

niestety mojego pupila jeszcze nie będzie - z braku czasu nie nauczyliśmy się jednego elementu wymaganego na wystawie - więc rolf zostaje w domu - bo ja porażek nie znoszę :lol:

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Didi

 

 

ja to jak zwykle.....dzis wstaję i patrze ic o widzę :o :o trawka zaczyna wschodzic.....ale tam gdzie nie do konca udalo nam sie ja przykryc ziemią..sa zielone zdziebełka....a tam gdzi ziemia nic :( no i mnie naszlo ze moze niepotrzebnie ta ziemia przykrywałam????

 

Zarnowce juz przyciełam( dobrze?) a Irgi mam szczepione i one rosną w dół...to lepiej ich nie przycinac???

 

i jeszcze jedno...mrówki....takie niecałe poł centymetra kopczyki, cała masa...powiedz sypac proszek na mrowki i chodzic jeszcze po nie wyrosnietej trawce?? ( a raczej po zdziebełkach??? czy odpuscic sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

 

wczoraj zawezwała mnie przyjaciółka...ma swoje problemy :( dzis własnie odpijam kawkę, przyjezdza mój synuś i ja zagaszczam u Ciebie....

aha ogólnie to już sie widziałyśmy bo ja przed swietami poczyniałam zakupy u Ciebie- tylko nie wiem która Ty to Ty, bo Pan było 3 :lol:

 

wiec dzis naprawde spokojnie wstawiaj wode :lol: chyba ze jestes zajeta..albo cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czupurek :wink: nie wytrzymałaś?.

 

Fajny temat o bramach, mnie też to czeka. Jeśli chodzi o hormana to firma STG na mieszka ma napewno najwieksze doświadczenie i zaraz pogadam ze znajomym czy nie zrobi jakiegos stałego rabatu na hasło : Forum Murator. Z tego co wiem to weszli oni też w Wiśniowskiego. No i jeszcze pamiętajcie o naszej Jolly specjalistki od bram. I tak uważam ze z bramami to tak jak z drzwiami 50 % produkt a 50 % montaż więc nie ryzykujcie z firmami które mało montują, i które mają podwykonawców na sowich rachunkach. Ja nie ryzykuje do montażu firm zewnętrznych, mam tylko swoich monterów i mimo że utrzymanie ich oraz sprzętu i samochodu kosztuje sporo to narazie montaże mnie nie stresują. Tak samo jest w firmie STG mają swoje ekipy, ludzi na etatach a prawie wszystkie firmy mają podwykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...