Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Iwonka i Adaś - całe szczęście nie muszę pokazywać (czytaj biegać na czworaka, nie daj boże z aportem :wink: ) naprowadzam głosem/gestem i stosuję motywatory - a ściślej nagradzam, za dobrze wykonaną czynność. pies mimo swoich ograniczeń szybko potrafi skumać co się od niego w danej chwili wymaga.

 

Teska - no to gratulki, szybko wschodzi. a ta przysypana też wzejdzie, tylko musi się troszkę przebić (da radę, u mnie w glinie się przebiła).

 

Paweł - papla naskarżyła? no niewytrzymałam, ale wyszło przy okazji, bo zadzwonił rano i mnie wkurzył, więc od razu zapytałam co oni wyrabiają?! w końcu czuję się odpowiedzialna.

 

okna, okna - a kto je lubi myć. :-? ja mam prawie 40m2 szkła i ciągle myję je na raty, więc w efekcie wciąż któreś brudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Paweł - papla naskarżyła? no niewytrzymałam, ale wyszło przy okazji, bo zadzwonił rano i mnie wkurzył, więc od razu zapytałam co oni wyrabiają?! w końcu czuję się odpowiedzialna.

 

 

E tam odpowiedzialna, mysle ze nie będzie z nimi tak źle, poprostu musze pilnować, ale że P. to papla to juz teraz wiem. Ustaliłem kilka zasad z nimi, np. zakupy moze mi dawac liste na kartce tylko co dwa dni wieczorem to wtedy na następny dzień wieczorem to dostanie, i jeśli czegoś nie wpisze to przerwy mnie nie obchodzą bo ciągle mi płacze ze nie ma co robić jak beton wiąże a na innych budowach to zawsze miał coś do zrobienia np. ogrodzenie itp. Rozpieściłyście go i tyle.

 

Teska o drewutni też już wiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - rację masz. rozpieściliśmy. :oops: człek chciał być miły. niestety nie wszystkim to, wychodzi na zdrowie (a ściślej wali na dekiel). na niektórych lepiej działa cały czas bacik, a jak się co jakiś czas powie: ok może być, to szczyt szczęścia :lol:

 

przesadza z tym frontem robót, oj przesadza. nie wierzę, że nie było przerw, nie wszystkich stać było robić jednocześnie ogrodzenie (np mnie).

 

ktoś pytał o styropian - spróbuj w wkt (nieraz mieli dobrą cenę) - tel. 810-92-70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł

 

no pewnie....to jest okropniasty facet :x zdzierus i niestety robi byle jak, u mojej kumpelki zrobil....i nie moze sie pozbieraz zeby te fuszery poprawic...wiec go pilnuj dobrze....

 

a z drewutnia to nie dosc ze mnie na koszty materailu chciał nabic to zazyczyl sobie za postawienie lekkeij konstrukcjji bez zadnych fundamentów i scian tylko 9 słupkow itp...500 zł :o :o materialy zazyczyl sobie takie jakbym wiezbe w domu robiła....ech....aha no i rynien tez drewutni nie potrzeba....

 

Poprzednio jak robił u mnie odwodnienie...to mało nie popłynełam....bo nie chciało mu sie robic odpływu jak cos...ech szkoda gadac moj stary go wyzucił...bo za spaprana robote zeby poprawic zazyczył sobie kasy :o :o

 

i uwazaj co mowisz...pozniej wszystcy wiedza o tych co kto ma itp...Ty bedziesz znał co to ja za hetera ( bo domagałam sie poprawek a w rezultacie wyrzucilismy ich...)co jest u czupurka....no ja to znam historie jej zycia :o

a pozniej u innych bedzie obgadywał Ciebie....to fiutek jest :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...