Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wieczorowo

Dawno mnie tu nie było, ale czasem podczytuję.

witam nowych grupowiczów, Gratuluje rozpoczęcia budowy, zakładania ogrodów:-)

 

Sylwia B - sprawdz, czy obok działek na Dereszowej w Dobrej w przyszłosci nie bedzie przebiegac obwodnica do Polic. Cos mi sie wydaje, ze to niedaleko, miedzy Dereszową a Zieloną (obok rzeczki).

 

Nasz projekt jest juz u architekta i pomału pomału zblizamy sie do budowy. Ale to jeszcze dalekooooo, jak mówił Koszałek-Opałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorowo

Dawno mnie tu nie było, ale czasem podczytuję.

witam nowych grupowiczów, Gratuluje rozpoczęcia budowy, zakładania ogrodów:-)

 

Sylwia B - sprawdz, czy obok działek na Dereszowej w Dobrej w przyszłosci nie bedzie przebiegac obwodnica do Polic. Cos mi sie wydaje, ze to niedaleko, miedzy Dereszową a Zieloną (obok rzeczki).

 

Nasz projekt jest juz u architekta i pomału pomału zblizamy sie do budowy. Ale to jeszcze dalekooooo, jak mówił Koszałek-Opałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

a co do tych świat to pewnie masz rację (Didi sie szybciej wybudowała), ale juz wiem, ze spieszyc sie nie ma po co bo kanaliza bedzie w rurzycy w czerwcu nastepnego roku, wiec poczekam jeszcze troche a zaoszczedze na oczyszczalni.

Z natury jestem optymistka i wierze, że poślizgu z kanaliza nie bedzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fundamentów to chyba jeszcze nie jutro. Jutro wpierw zbiorą humus i geodeta ma wyznaczyć budynek. Kopać pod fundament pewnie będą w poniedziałek. Ale jutro wszystkiego dokładnie się dowiem, jak przyjadę na inspekcję. Swoją drogą to ciekawe czy rzeczywiście zaczną około 8 i jakie to będzie przybliżenie czasowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fundamentów to chyba jeszcze nie jutro. Jutro wpierw zbiorą humus i geodeta ma wyznaczyć budynek. Kopać pod fundament pewnie będą w poniedziałek. Ale jutro wszystkiego dokładnie się dowiem, jak przyjadę na inspekcję. Swoją drogą to ciekawe czy rzeczywiście zaczną około 8 i jakie to będzie przybliżenie czasowe.

 

 

Grzesiu,

bierz zawsze poprawke na budowlancow. Im sie nigdy nie spieszy, a i Ty bedziesz zdrowszy.

Pamietam, ze kiedys z ranca tez pedzilam na swoja budowe, coby im drzwi otworzyc, a oni spoznienie ponad godzine. Szlag mnie o malo nie trafil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taska,

 

tak w biegu otworzylam twoj dziennik i oczywiscie najpierw ostatnia strona i zdjecia ogrodu iiii :o , kurde, jestem pelna podziwu. Ale pracy włozyłas z Adasiem.

Ide sie szybko wykąpac i biore sie za czytanie (pewnie bedzie ci sie czkało).

Moj ślubny wlal mi takiego drinka, że chyba zaraz odpłyne (i to tak bez okazji).

A ja mam taka slabą glowe, że zaraz spac mi sie chce.

 

 

Bardzo podobał mi sie ogrodek Didi szczególnie ten mostek i stawik z rybkami. Ty tez masz cos w tym rodzaju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...