Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

tak to ta planowana obwodnica, dzięki ktorej nie trzeba będzie jadąc nad morze jechac na południowy wschod. Jak tłumaczyłam znajomym, ze z połnocno-zachodniej częsci Szczecina muszę objechac całe miasto kierując sie na południowy wschod to nie wierzyli.

 

Nie wiem, kiedy realizacja dojdzie do skutku - moze dzieki unijnym funduszom nie bedzie to niewiadomokiedy?

 

 

http://sitwp.umwp.pl/sba_studia/ob_szczecina.pdf

 

tu jest plik pdf z załozeniami i mapką obwodnicy

 

ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde miało być Teska oczywiście, a nie Taska :lol:

 

Iwonka czyżby drineczek już działał :lol:

 

 

Już jestem ze świezym umyslem po kąpanku i z wieksza energia.

 

To byl tylko jeden drink, wiec nie wiem, czy to on jest winowajca. Dwa w jednym, czyli zmęczenie i drink zrobiły swoje. Ale teraz jest juz lepiej.

 

Co do mostku Didi, to musisz o konkrety ją pytac. Ja widziałam na żywo.

Didi slubny jest w tej dziedzinie profesjonalistą, wiec co i jak (chodzi o rów na twojej działce), nie zabieram głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo drinków to polecam:

 

BALANTINE z pepsi i cytrynka a zamiast lodu (zabrakło mi) wrzuciłam 4 mrożone truskawki (sezon - wiec mam pół zamrażalnika). Adam mówi, że profanacja, a ja uważam że super. Truskaweczki pychotka.

 

Zaraz chyba ktos mi da reprymende, że tutaj o takich bzdetach pisze.

 

Wybaczcie mi kochani. Moj jakis film (jak zwykle) ogląda, a mnie na gadanie zebrało. :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO :o jestem pierwsza!! Dzień dobry wszystkim w sobotę. Lecę zaraz z młodym na działkę ( jakoś nie chce się sama opielić :evil: , o skoszeniu trawy nie wspomnę), bo zapowiadali na dzisiaj jakieś kosmiczne upały. Życzę wszystkim miłego weekendu. Noooo, dobra przyznam sie, po drodze na działkę w ramach kompletnego juz uzależnienia wpadne na chwilę ( no , góra godzinka, dwie) na budowę... :wink: Jak mnie tam nie co najmniej dwa razy dziennie to mnie ssie.. Wy też tak mieliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,

 

przed chwila odczytałam Twoja wiadomość i z jakze wielką radościa napisalaś, że "trawka rośnie".

 

W poscie powyzej już po tej ulewie nagle wszystko sie zmieniło. :(

 

Jakże mi przykro, tyle poświecenia i własnej pracy, a taki deszcz ...ech, szkoda gadac wszystko popsuł.

 

Cóz tu powiedzieć, nie martw się, trawka napewno urośnie, moze tylko w niektorych miejscach (tam gdzie spłynęła) będzie gęstsza, ale z czasem wszystko sie samo wyrówna. W puste miejsca trochę dosiejesz i bedzie dobrze. :wink: Pisałas, ze dzisiaj Ty drinkujesz, wiec i humorek napewno Ci sie poprawi.

 

Twoj dziennik juz prawie kończę czytać i naprawde jestem pod wrazeniem. Harda z Ciebie kobitka, wiec trawką sie nie podłamuj. Przypomnij sobie, jak byłas w o wiele gorszych tarapatach i zwyciężyłaś.

 

Dzięki za telefonik do Pana B. Po niedzieli dryndnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...