Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska,

wiem jak strasznie padalo, bo w wlasnie o 14 wychodzilam z pracy.

Samochodem nie szlo jechac. Skrecilam do Jysk, bo moja ksiegowa chciala sobie kupic posciel i musialysmy w samochodzie przeczekac ta nawalnice (jakies 15 minut), bo nie bylo jak wysiasc.

 

Z jednej strony deszcz bardzo byl potrzebny, ale zeby az tak.

 

Ja nie bylam dzis u siebie na dzialeczce bo potop.Wybieram sie jutro i mam zamiar kopac pod te tuje rów wzdluz płota (mam nadzieje, ze fachowcy skonczyli). Ciekawe czy ta woda juz zejdzie, czy bede grzezla w blotku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,

 

przeczytałam Twoj dziennik i nawet nie wiesz ile pytań mam do Ciebie po tej lekturze. Lepsze to od betssellera (niewiem czy dobrze napisałam). Samo życie. Tak mnie wciągnęło, że bede wszystkie dzienniki podczytywać w wolnym czasie.

 

Mnie tez zaczyna chodzic po glowie jakies tam przelanie na "papier" własnych mysli i spostrzezeń. Tylko skąd mam na to wziąść czas, jak juz teraz doba jest mi za krotka.

 

Grilek się udał? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cóz to jeszcze nikogo niet?

 

Ja tak na chwilke, za moment lece na budowe. Mialam robić wykopy pod tuje, ale panowie ogrodzenia jeszcze nie skonczyli wrrrr., wiec męzuś dal mi powazniejsze zadanko. Będę z dziewczynkami zasypywać dól wokól domu, który został docieplony przez mojego tatę i teścia styropianem. (chyba to fundament sie nazywa). Całość została pokryta jakąś jeszcze siatką i specjalnym tynkiem (kurde nie znam sie na tym). Na wierzch na zaypany piaskiem dól nasypie się jeszcze ładnych kamyczków i już będzie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A przy okazji czy moglibyście mi polecić kogoś do zrobienia mapy do celów projektowych?

 

Poradźcie mi też proszę ile egzemplarzy powinienem zamówić?

 

Będę bardzo zobowiązany za wszelkie sugestie.

Klaus czy chodzi ci otzw. wtórnik?

Jak tak to polecam geodetę którego namiar dawałam ci już kiedyś na priva jest to p. Dwornik. Najlepiej rozmawiaj o kompleksowej obsłudze geodezyjnej na czas budowy domu, wtedy jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobał mi sie ogrodek Didi szczególnie ten mostek i stawik z rybkami. Ty tez masz cos w tym rodzaju?

 

Iwonka a można gdzieś zobaczyć mostek Didi?? Czy tylko " na żywo"? Bo działka, którą teraz mam "na oku " ma rów i trzebaby go jakoś zagospodarować, właśnie mostkiem :)

Sylwia!

niestety nie można! :cry: jakoś mnie jeszcze nie naszło założenie dziennika i wklejenie zdjęć :roll: , ale mogłabym przesłać zdjęcia mostka na Twojego maila, albo.......zapraszam do odwiedzenia mnie i zobaczenia w realu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...