Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dzien Dybry ALLO ALLO :D

 

Wyspany i wypoczety wita wszystkich ( KAMIKADZE) Mariusz san

 

Mam dzis wylany chudziak pod posadzke,jeszcze nie zdazylo sie dokladnie zespolic w jednolita plyte a juz Wykonawca chce sie rozliczac za I etap - Zloty medalista w sprincie HE HE :D ach zeby tak samo pracowal - Brazowy medal - maratonczyk jeden.......

 

IVETTE -zapomnialas dodac w pogodynce o wiaterku - malo mnie z balkonu nie wywialo ..................na szczescie zlapalem sie anteny...

 

KAROL- biuro jest przytulne ale nowinki tech. tam nie sa raczej zainstalowane no oprocz LIGHT.(sala obradowa,toaleta,pom.gospodarcze)

 

RODACY BIERZMY SIE DO PRACY bo jak mawiala babcia RIP

-"Spadnie snieg i wszystko wyrowna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

:D :D :D nareszcie jesteśmy po wznowieniu granic moze to nie Dobra szczecińska ale nie mniej atrakcyjna wieś :) :) :) wczoraj z geodetami przemierzalismy gestwiny zielska wyjmowalismy jedne wbijaliśmy drugie słupki graniczne i jest 1485m2 :o :o jestem nauczycielem wf i z miejsca pomyslałam bieżnia na 60 sie zmieści :D :D tak oto w ten sposób czuje sie klubowiczka i bedę korzystac z rad i poradruszamy prawdopodobnie na wiosnę :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.....

 

 

Karol ja nie zapomniałam, na co czekasz :lol: jeno nie idzie sie zebrać....ale obiecuję ze do listopada wiesz co :-?

 

 

ja rozprowadzam rury dgp poddaszem nieuzytkowym, wiec nie wiem jaka jest róznica w cenie tych rur... :cry: moze inni powiedzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś pytał. Znalazłam drewno, buk z wiosny po 60 zł m3, a dodatkowo pocięcie za 20 zł - Poddymin.

Poza tym w Zalesiu jest taka szkółka leśna że można oszaleć.... cuda tam są. Metrowe cyprysiki po 25 zł - ale w donicach i takie inne..

A ta wiadomośc o podatku? nikogo nie zadowala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona G - witam w gronie posiadaczy ziemskich :lol:

Pozdrawiam iwoniskowo

 

mariusz r - dobrze, że Cię nie wywiało :) Ale u mnie w centrum to wiaterku nima. To gdzie tak hula? :(

 

Teska i Joasia - cholery można dostać od tych sprzecznych informacji; z tym zwrotem to jak będzie, to będzie taki bałagan, że dopiero nam skarbówka da dżezu :( No nic, budować się trzeba i nie ma rady, z vatem czy bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu , a gdzie to Zalesie??

 

podobno dla szczeciniaków najtaniej jest w kunowie ( droga jak do dziwnowa.

 

 

Hmm...pal licho z tym podatkiem wszystkiego i tak juz nie dogonimy:)ale bardziej niestety powinni sie zdołaować zaczynający...ale zy to ma sens?? i tak wzrosnie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim, jutro jedziemy zalatwic aktuaklizacje planu zagospodarowania- sprzedajacy mial na siebie wiec teraz to raczej formalnosc zeby przepisali na`mnie. tak wiec pierwsza wycieczka mojego synka byla do ntariusza, druga bedzie do ug w dobrej. potem zamawiamy projekt babie lato z pracowni apa. a potem to juz nie wiem czy najpierw wystepowac o warunki przylaczy mediow, czy usmiechac sie do teski, czy do s.p. i kierowac sie do pani architekt??

 

a malutki rosnie, zjada, ulewa- znow ma miejsce, znow zjada i tak w kolko.

pozdrawiam wszystkich

 

co do zdjecia to zobacze` co sie da zrobic- a mozna zdjecie zauroczyc? :wink:

 

maksiu, umiescisz nas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette

 

ja miałam ubezpieczony juz stan surowy otwarty- od zdarzen losowych

teraz mam chałupe ubezpieczona od zdarzen losowych i od złodziejstwa i dewastacji, na kwote 150 tys składka 345 zł.od złodziejstwa to jest 10 % kwoty czyli 15 tys ( moga narazie ukrasc okna, brame - to daje nam ta kwote natoiast od dewastacji płaca od 150 tyś..wiecej to agent powie...

Moge podać namiar na agenta co mi ubezpieczał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska dzieki,wydawalo mi sie,ze jeszcze ktos kladl....

Mariusz no to szkoda wielka,bo mialem nadzieje uczestniczyc....

Pozdrawiam wszystkich.

Ja na pogode narzekac nie moge,bo wiatru jak na lekarstwo,temperatura wody 35 stopni,a powietrza to nawet nie pytajcie...

Moglbym sie pytac o te podatki ale wiecie co,konkludujac to i tak nic nie wymodze...Bo prosze popatrzec wchodzimy od maja a podatek wzrasta od stycznia,a niby wzrost byl podktowany wejsciem do unii...a jeszcze nie jestesmy...

Iwona G a jak Ty bys chciala zmiescic 60 metrow biezacych na 1500m2???To chyba jakas waska dzialka,co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,czy ja wiem,nosa nie wysciubiam poza klime...poza tym jestem w pracy a nie na wakacjach...chociaz podmiana byla na tyle pomyslna ,ze dwa dni w hoteliku spedzilem...pomiedzy basenami i palmami kokosowymi...A tak wogole to ciekawie jest...Mamy oficera marynarki an pokladzie,dwa uzbrojone okrety wojenne asysty,lodz patrolowa i takie tam ...tylko sobie pozazdroscic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...