Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

My mamy zamówione okna drewniane i jednak chcemy zachować kolejność: 1. TYNKI, 2. OKNA, a nie na odwrót.

 

Budujemy na Mierzynie.

 

Wiadomo że tynkarze nie chcą dwa razy wracać na budowę i łatwiej im jest tynkować po wstawieniu okien. Ale to wcale nie jest błąd tynkowanie po wstawieniu choć oczywiście jest lepiej.

 

Czupurek :o Porta fenster to dobre okna?? :o teraz mnie rozsmieszyłas, o drzwiach lebo nie wspomnę :-?

 

Iwonka wierzysz w kanalize?? wiara czyni cuda ja wiem ale jakoś jej nie mam bo od 3 lat słysze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do okien drewnianych to polecam Muszyńscy ze Stargardu - jest stronka w sieci -

natomiast chcę wam napisać kogo nie polecam

obiecałem sobie, że jak już skończę tę przygodę to Wam opiszę :evil:

zamówiłem więźbę w Elgeronie w Mierzynie

szkoda mi czasu pisać całą historię o tych poprakach ale

przestrzegam,

przewieźli mnie czasowo (szkoda mi było rezygnować bo zaliczka)

kłamali na temat opóźnienia, tylko co dzień mówili co innego - sami sobie zaprzeczając

nie zrobili wszystkiego dobrze wg wymiarów z projektu

no i drewno nie jest rewelacyjne, fakt jest suche, ale niezbyt proste - cieśla (na całe szczęście mam dobrego) trochę piszczy że ta więźba długo mu zajmuje, bo mierzy każdą krokwię i niektóre musi strugać

tak, że pamiętajcie tę nazwę jak nie chcecie się denerwować

3mcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich

Mam wielką prośbę...czy możecie polecić mi dobrą firmę z oknami drewnianymi.

Mogą być okolice Sz-na, Goleniowa, aż do Ś-cia.

Dziękuję :p i czekam z niecierpliwością na namiary.

 

 

Laura_ms! :D

Ładne okna i drzwi wejściowe z drewna ma M&S na ul.Struga.

Wybrałem i ................ za 5 lat powiem. czy żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosiu

 

czy namiarek na Pana Krzysia jakos mozna dostac????? potrzebuje porzadnego fachowca do zrobienia porzadku na tarasie....do polozenia jest 40m2 klinkieru....

 

Witam wszystkich! :D

Bikosa!

Ja też poproszę namiary na pana Krzysia! :D

 

Ja również proszę o namiarek do Pana Krzysia. Obiecuję, że w tym roku go nikomu nie podbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - no facet ma dużą gamę okien (jakie to, drzwi lebo to, się nie wypowiadam bo nie brałam). i plastik i drewno. dużo ma zamówień, jest dość elastyczny cenowo i jak szukałam dla siebie (i to dość długo), to jako jeden z nielicznych wiedział jakie ma produkty, doradził i nie ściemniał. ja mam pcv, nie pamiętam nazwy profili. nie narzekałam ani na cenę, ani jakość, ani montaż. więc....

 

domyślam się że siedzisz w oknach, więc i napewno masz inne spojrzenie, ale możesz mi wierzyć w 2003 roku nie było z kim rozmawiać w mieście: albo cena kosmos, albo jakość dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co pragną ciszy wymyślono specjalny pustak poryzowany AKU:

http://www.wienerberger.pl/images/db/articles/1077526677055.jpg

"Niezależnie od tego, czy chcemy oddzielić ścianą sypialnię od łazienki, pokój dziecięcy od salonu czy własne mieszkanie od mieszkania sąsiada - zawsze myślimy o ciszy pozwalającej na spokojny wypoczynek i relaks. Uciążliwe dźwięki mogą wywołać stres, nerwice, stany depresyjne, obniżenie zdolności efektywnej pracy lub nauki. W wielu krajach hałas jest traktowany jako rodzaj zanieczyszczenia środowiska."

 

"Porotherm 25 AKU to nowy produkt z ceramiki poryzowanej, służący do budowania ścian międzymieszkaniowych. Ze względu na masywność (otwory pustaków wypełnia się zaprawą) ściana z cegieł Porotherm 25 AKU cechuje się najlepszą w systemie Porotherm izolacyjnością akustyczną (wskaźnik Rw=60 dB), i to niezależnie od tego, czy jest otynkowana, czy nie."

 

http://www.wienerberger.pl/servlet/ContentServer?cid=1083571270707&pagename=Wienerberger3%2FPage%2FMain&c=WBArticle&sl=wb_pl_home_pl&fr=tn

 

Pustaki do nabycia od ręki w Marbudzie/Goleniów.

POLECAM! (dobre ceny!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co pragną ciszy wymyślono specjalny pustak poryzowany AKU:

 

A jakiż to pustak jak w środku będzie zalany betonem? To po prostu szalunek stratny. Może lepiej te ściankę zbudować z bloczków betonowych. Będzie chyba taniej i prościej.

 

Klaus!

Jak zwał tak zwał, ale działa!

Pustak zalewa sie betonem i ........... cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...