Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

czesc wczystkim w ten deszczowy poranek! o przepraszam to juz popoludnie ale czas mi jakos tak zlecial!

 

Teska dzieki za namiary - ale do niej to musze uderzyc jak juz bede miala projekt w garsci?? bez projektu to chyba nie ma sensu mowic, ze mi sie spieszy :-?

 

zazdroszcze wam tego spotkania, a tak na marginesie to fajna ankiete Maksiu zrobiles- Ty to chyba jakis profesjonalista w te klocki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A ja to zazdroszcze tym ktorzy chociazby zaczeli budowac....A tym ktorzy skonczyli (lub prawie) to gratuluje.

Teska u mnie bez zmian-cieplo.Niewiem co do wilgotnosci ale jezeli chodzi o cieplo to tu by musieli chyba w 3 godziny skonczyc te tynki :D

Czy dzisiaj nie powinien do nas maksiu zagladnac,bo wczoraj go mialo nie byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani pomóżcie!!!

co mam zrobić? :cry: ekipa zrobiła wykop i już drugi dzień nie pojawiła się na budowie i nawet nie dała znaku życia. nie zdążyłem podpisać z nimi umowy, a oni już zwiali albo ich zawiało. na razie tylko oni poniesli koszty (koparka). Zastanawiam się czy ich pognać czy jeszcze gadać. czy ktoś słyszał o jakiejś wolnej ekipie do stanu surowego albo chociaż do stanu zero?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowny wykonawca - stanu o, lub surowego do zadaszenia wlacznie!

Bogdan Bogdanowicz (4317013)

0604253780

Widzialem co ten czlowiek potrafi targuj sie do 20% od ceny wyjscia!

Polecam :wink:

Referencje moze wystawic jego ostatni Inwestor p.Artur0601781877

Ale nie gwarantuje ze jest wolny ale na stan 0 -moze sie zgodzi!!!

 

Pozdrawiam i uciekam papa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotkę. Trzy dni byłam odcięta od sieci na okoliczność nieobecności w pracy spowodowanej niedomaganiem dziecka. Ale już się poprawiam i obiecuję nie nawalć na tak długo. :)

Bikosa no to i ja ci gratuluję, sąsiadko moja. Jeśli chodzi o namiary na tą architekt to nie ma sprawy dam Ci na priv mój tel to jak zechcesz to do mnie zadzwoń. Jest pare spraw, przed którymi lepiej ostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Teska, tak walczę w pracy z zaocznymi.

Teska moje pole jest od ronda w Dobrej w kierunku na Dobieszczyn jakieś 100 m w prawo betonką i do końca na przeciwko boiska. Ulica dokładnie tak jak mówisz sportowa. Moja działka to taka ogrodzona leśną siatką na drewnianych palach ze śliczną drewnianą budką w rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...