Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

 

Byłem dzisiaj w Gazowni, aby załatwić formaloności związane z wykonaniem przyłącza gazowego i zapewnienia dostaw gazu, skoro gaz chce mieć w październiku no może w listpadzie to stwierdziłem, że czasu jest wystarczająco. No i rozczarowałem się straszliwie. Powiedziano mi, że w podpisywanej umowie jest termin wykonania 6 miesięcy :o , czyli luty :x , ale biorąc pod uwagę, że to zima mrozy, itd., to może się nawet jeszcze przedłużyć :evil: . Może macie jakieś pomysły jak wybrnąć z tej sytuacji. Przyłacze, które jest do wykonania trzeba przeprowadzić tylko przez drogę, prostopadle do jej osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich:)

 

Depresyjnie dzisiaj u mnie... oj depresyjnie... Własnie wróciłam z "poszukiwań ziemi " ...buuuu Rejony które mi się podobały -przez parę lat nie będą nadawały się do budowania... :( Inne fajne działki są za drogie ( albo za duże hahha ) Normalnie ręce opadają...

 

Może coś takiego

Wójt Gminy w Dobrej

 

 

ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w miejscowości Dobra gm. Dobra oznaczonych w ewidencji gruntów jako działki o nr nr 195/15 , 195/21 , 195/20 , 195/19 .

 

 

Drugi przetarg na działki :

 

1/ działka nr 195/15 o powierzchni 0,1079 ha,

położona w Dobrej cena wywoławcza 35.000,oo zł.

 

2/ działka nr 195/21 o powierzchni 0,1344 ha ,

położona w Dobrej cena wywoławcza 45.000,oo zł.

 

3/ działka nr 195/20 o powierzchni 0,0840 ha ,

położona w Dobrej cena wywoławcza 28.000,oo zł.

 

4/ działka nr 195/19 o powierzchni 0,0810 ha ,

położona w Dobrej cena wywoławcza 27.000,oo zł.

 

W/w ceny działek są bez podatku VAT.

 

Przetarg odbędzie się oddzielnie na każdą nieruchomość .

 

Od najwyższej osiągniętej ceny w przetargu za działki naliczony zostanie podatek VAT . W planie miejscowym ogólnym zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy nr IV/55/01 w dniu 31 maja 2001r. w/w nieruchomości przeznaczone są na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami towarzyszącymi . Zakaz lokalizacji zabudowy bliźniaczej , szeregowej i małych domów mieszkalnych . Minimalna wielkość działki budowlanej dla zabudowy mieszkaniowej 800m2. Zakaz lokalizacji więcej niż jednego domu mieszkalnego na terenie działki budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo :)

 

 

Tomadyna

 

Wielkie dzięki !!!!!!!!!

 

Tylko nie rozumiem co to znaczy "zakaz lokalizacji zabudowy... małych domów mieszkalnych"... hmmm... :-?

 

Pewnie chodzi o to by nie stawiać np. 2 rodzinnych domów - ale to tylko moje dywagacje. Pewnie w gminie Ci powiedzą telefon do gminy:

Ds. Zagospodarowania przestrzennego 311-33-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Byłem dzisiaj w Gazowni, aby załatwić formaloności związane z wykonaniem przyłącza gazowego i zapewnienia dostaw gazu, skoro gaz chce mieć w październiku no może w listpadzie to stwierdziłem, że czasu jest wystarczająco. Może macie jakieś pomysły jak wybrnąć z tej sytuacji. Przyłacze, które jest do wykonania trzeba przeprowadzić tylko przez drogę, prostopadle do jej osi.

 

Wysłałem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpocząłem pisanie dziennika budowy -> ciekaw jestem kiedy pojawi się tam zapis BUDOWA SKOŃCZONA - przeprowadzamy się. Pewnie trochę będę musiał jeszcze zaczekać na taki wpis.

 

Chyba że dla dobrego samopoczucia wpiszę sobie to już dziś zakładając ze jest to wersja DEMO :lol:

 

Zapraszam do czytania - choć nie wiele tam jeszcze jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...