Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

...a potem instalacje wodne i CO, a potem wylewki, a potem fliziarze, parkieciarze i malarze. Zgadza się ?

 

A drzwi garażowe już masz ?

A dokładnie jakie ? Horman ? Ostatnio podzwoniłem i połaziłem po garażownikach i wyszło mi, że najlepiej zafundować sobie segmentową Wiśniowskiego. Nie zauważyłem żadnej popeliny. Dodatkowo Wiśniowski 40mm jest w cenie Hormana 20mm, a przy garażu w bryle budynku to istotne.

 

A pytam się bo mam dylemat. Chciałbym wstawić bramę garażową jak będą robili więźbę. Będę miał od razu zamykany składzik. Tyle, że nie będę miał wówczas tynków wewnętrznych, a tynkowanie jak jest brama to kiepski pomysł. Przez to nie bardzo mogę się zdecydować :sad:

 

I jeszcze coś o oknach... ale to napisze w wątku o oknach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle to przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby sobie zrobić forumowe spotkanko. Jeśli byliby chętni to proszę o akces i propozycje miejsca i czasu.

 

Ja proponuje jakąs niedzielę za 2-3 tygodnie gdzieś za miastem. Może w Dobrej ? A może w Diurce u Jurka w Bartoszewie ? Albo w jakimś składzie budowlanym :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam brame garazowa hoermana segmentowa...tez nie mam otynkowanej chałupy, fachowiec ktory montował brame powiedzial ze lepiej by było..ale jednak wiekszosc inwestorów tak robi jak ja..poradzil tylko zeby przed tynkowaniem wszystko dobrze zabezpieczyc..ale to chyba normalka ze trzeba tak jak okna:smile:

Brama wyglada ok..:smile: mam 2 cm...bo garaz jest wysuniety przed budynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dają to bierz.

Mi jakoś nikt nic nie chce dać :sad:

To pewno dlatego, ze nie jestem blondynką :sad:

 

A co do spotkania, to myślałem o czymś za dnia i za miastem. Zobaczymy ilu chętnych będzie. Możnaby wymienić się namiarami na dobrych dostawców/wykonawców, wymienić doświadczeniami i takie tam.

 

Teska - te Twoje dwustronne MS'y są okleinowane, a jak to wygląda na krawędziach ? A wogole to w jakiej okolicy się budujesz bo już przepomniałem :-] Jutro robimy sobie wycieczkę, moglibyśmy sobie rzucić okiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...