Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich w tą cudnie letnią pogodę. Donoszę, że u nas tynki wewnętrzne już prawie zakończone, ocieplenie z zewnątrz też, od wtorku wchodzi posadzkarz. Nie było mnie pare dni a Wy tyle napisaliście, że nie mam szans, żeby to nadgonić.

Didi, dołączam do chórku piejących peany na cześć Pana Pańki z Buderusa.

Sylwia B, doczytałam, że podobają Ci się projekty z Horyzontu. Ja też mam projekt z Horyzontu ( konkretnie Malwę 2) i niestety stwierdzam, że w trakcie budowy wychodzi cała masa niedokładnościw tym projekcie. Nie wiem, czy to tylko mój taki felerny, czy generalnie produkują w tej pracowni takie babole, ale ostrzegam przed nadmiernym entuzjazmem.

I na koniec jak zwykle mam pytanko do tych co juz budowę mają za sobą - ile płaciliście za ocieplenie z zewnątrz i położenie tynku zewnętrznego? Jesli można, to dajcie tez znać ile żądaja za zrobienie podbitki? z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly, jak tam postępy w poszukiwaniu ekipy od studni? Mam nadzieję, że czytałaś mój post odnośnie bram? Jeśli nie, to jeszcze raz dziękuję za wszystkie info jakie dostałam od Ciebie, ale tak jak pisałam, finanse nas gniotą no i niestety odbija sie to na konieczności zamawiania tańszych materiałów. W każdym razie jeszcze raz dzięki za wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Buduje ktos na forum domki parterowe, jakies konkretne projekty do polecenia? Zona spac nie moze tylko nonstop szuka w necie a ja tez spokoju nie mam :))

 

Brunobsd, może już spotkałeś - jest fajna strona z linkami do chyba wszystkich możliwych biur, które mają swoje strony w internecie http://www.projekty.domow.pl POLECAM

 

 

Teska, czy mogłabym prosić o namiarek na tą ekipę od układania polbbruku :roll: Z góry dziękuję.

 

U mnie fundamenciki zalane, po 15 sierpnia wraca ekipa i domek będzie rósł.

 

Pozdrawiam Grupkę,

adria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

Pogoda mi się stanowczo nie podoba :evil:

 

Ewa Hebda

 

Dzięki za ostrzeżenie :)

Projektu jeszcze nie mam, bo cały czas szukam działki... Ale już słyszałam o problemach w tych projektach :( Może jak znajdę w końcu działeczkę -jeszcze poszukami i wybiorę inny projekt :) Kto wie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...