Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Gość Gosc123

Karol, nie wygrasz :D

 

Decyzję o zbudowaniu domu (a nie kupowaniu mieszkania) podjąłem wraz ze swoją Muzą wczesną zimą 2001, mając wówczas ponad 23 lata... Batalia o konkretną parcelę zaczęła się w I-II 2002.

Dzisiaj, w wieku 25 lat przygotowuję się do stawiania więźby :D... i już żałuję, że nie zacząłem wszystkiego wcześniej, że to wszystko dzieje się i tak zbyt późno... :p

 

Kto da mniej? :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam szanowną grupę

 

Jaki widzisz drogi mariuszu_r ten kto chce to powie ci ile liczy wiosen bez robienia ankiet, a ten kto nie chce i tak by ankiety nie wypełnił, sam widzisz ze wystarczylo zapytac.

Pozatym chciałem zwrócić uwagę na dwie sprawy, po pierwsze nie zwracaj sie do mnie per wasza eminencjo gdyż jak sam stwierdziłes nie masz zamiaru sie z nikim spoufalac, wiec jak odwdzięcze się tym samym, a po drugie ani słowem nie wspomniałem o siersci psa, psy suxx, koty rules.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek - ja! ja! ja!

Mam 17 lat. Lubię przyrodę, interesuję się losami świata i wielorybów. Chciałabym aby na caaałym świecie zapanował pokój. Jeżdżę konno, uprawiam aerobic i chciałabym zostać modelką. Walczmy o wieloryby - są takie słodkie! (i nie mają sierści do ankiety). Dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - nasz pies sam chce wyjść - przy kominku mu dobrze - ale pęcherz i ciekawośc świata robi swoje. Tam dziki łażą - on nie może wtedy siedzieć w domu.

Stasiek - z tym zlewem i oknem - racja. Okno się myje z wygibasami. Ale widoczek ładny - popatrzeć można na piekarzy. Nie zamieniłabym się - przy nowej możliwości wyboru. O piekarzach posadzę osobny wątek w dzienniku budowy. Będzie atrakcyjny dla kobiet z naszej grupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się działo pod moją nieobecność.

 

 

Ubolawam bardzo z powodu smutku jaki zapaoanowal na forum z przyczyn zaiste b.nieporzadanych .

W zwiazku z tym chcialbym wszystkich BARDZO PPRZEPROSIC.

 

P.s. klamstwa i klamstewka nie sa mile widziane na tej stronie..

jednoczesnie zapewniam Maksa ze z mej strony wszystkie posty sa autentyczne i prawdziwe. W przeciwienstwie do ...... :evil:

 

Mariusz R - nie łapię - kto i z czym Cię okłamał? :-?

Co do wieku budujących to Stasiek jest chyba najmłodszy. Mnie minęła 28 wiosna (ale marzenia były już duużo wcześniej).

CO do kotów i psa - rodzice mają w porywach po 2-3 koty i dużego psa i spokojnie się towarzystwo ze sobą zgadza. Sa nawet sytuacje kiedy kot potrafi wsadzić łepek do paszczy psa aby sprawdzić co ten jadł :D .

 

Mariusz R - i jak dotarłeś do mojej "posiadłości"? A - cegły na komin - pełna 150 wienebergera kupowana w Golbudzie (Goleniów), klinkier Damare a stal Felmax na Gdańskiej. Można zamówić też gotowe zbrojenie ale jest to droższe (o połowę) gdzieś w Policach.

 

Pozdrowienia dla forumowiczów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczny wtoreczek! Ale tu dyskusja zażarta nawiązała się :wink:

Ale mamy tu przekrój wiekowy i pragnieniowy! Super! Aż jestem cała podekscytowana, jak to będzie na naszym spotkaniu!!! :D Toż to będzie imprezka całkiem młodzieżowa - ale fajnie! Gołe pępki u dziewczyn, chłopcy z nażelowanymi włosami i w ogóle - trzeba się trochę odstawić! Lecę wobec tego do Galaxy sprawić sobie jakiś nowy ciuszek na tę okazję.

 

S.P. - nie lepiej to w zmywarkę zainwestować? Płyn do mycia garów też nie jest tani

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wiek to mi juz od nastu lat zycza wszystkiego naj z okazji kolejnych 17-tych urodzin! a tak to jestem poczatek sredniej statystycznej.

 

co do zlewozmywaka przy oknie- super wyglada ale patrzac na rodzicow to okno trzeba myc co tydzien- chyba tez sa zamaszysci. a poza tym maja zmywarke. ja w bloku mam blat do przygotowywania pod oknem i tez jest przyjemnie bo mozna popatrzec a sie okienko nie brudzi. :) ale to tak czy inaczej kwestia gustu.

 

zazdroszcze wam spotkania :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa - to witamy w gronie modelek! A jak Antoś? :lol:

P.S. Bardzo kocham moje córki, ale zawsze chciałam mieć syna i z nim zatańczyć na jego weselu - a tak, to tylko mój mąż dwa razy się pocieszy :(

Ale do tych wesel to jeszcze trochę bedzie musiał poczekać :lol: Za to ja będę wywijać z zięciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze bardzo lubicie czytać moje wywody statystyczne, zatem dzis kolejna porcja statystyk, dziś na tabete wziąłem intensywność waszego pisania i przedstawia sie to następująco:

 

lp. Ksywka ilosc postów

1 Maksiu 364

2 Jasiu 109

3 Ewar 15

4 Agi 20

5 Jagho 4

6 Agus 1

7 Rafxxww 2

8 Bedi 36

9 Frodo 1

10 Szkapeusz 3

11 Teska 633

12 M@rcin 1

13 Rosta2 2

14 Frodo 2

15 HoMar 17

16 Mar35 23

17 Nicola 3

18 Linka 61

19 Gosetka 1

20 Felek 7

21 Ewunia^ 19

22 Yoasha aka Joasia Jasia 185

23 Aluko 6

24 Sebastian111 9

25 Klaudia 16

26 Stasiek 105

27 Andbi 1

28 Apeska 15

29 Malutka 2

30 S.P. 169

31 Chaplin50 3

32 Maras^^30 2

33 Ivette 152

34 Księgowa 53

35 Grapusek 16

36 Banasr 1

37 Jmar 6

38 Bikosa 58

39 Człowiek 13

40 Karol_a 37

41 Johnny 1

42 Empek2x 1

43 Mariusz_r 33

44 Iwona G 8

45 Ulcia i Krzyś 4

 

 

Kolejność na liście jest chronologiczna wg kolejności pojawiania się na łamach forum. Po posortowaniu top10 wygląda to tak:

 

lp. Ksywka ilosc postów

1 Teska 633

2 Maksiu 364

3 Yoasha aka Joasia Jasia 185

4 S.P. 169

5 Ivette 152

6 Jasiu 109

7 Stasiek 105

8 Linka 61

9 Bikosa 58

10 Księgowa 53

 

Ponadto mieliśmy na łamach naszej grupy gości z innych grup:

lp. ksywka ilosc postów

1 Opal 1

2 Ivonesca 3

3 Pyrka 1

4 Mbz 1

5 Kgadzina 4

6 Frankai 3

7 Smok 1

8 Gosia_Łódź 1

 

no to tyle, jak cos mi znowu wpadnie do głowy to znow zamieszcze jakies statystyki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...