Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Klaus

 

prosze dopilnuj jezeli ktos na kogos pisze : złodziej ,oszust...niech to uzasadni......

to tak jak na tych dobrych....

i jakie sa kryteria????? bo akurat mogłabym mimo wszystko Pana Panke wpisac na czarn ą liste......

 

Witam poniedziałkowo.

 

Tu zgadzam się z Teską że powinno być koniecznie uzasadnienie - tym bardziej na czarnej liście.

 

Co do Pana Pańki to moim zdaniem Teska powinnaś swoje uwagi do tegoż Pana wpisać jakie masz -> może w takim razie nie dzielić tego na biało i czarno, a tylko w grupach kto co robi i tam zamieszczać opinie. Jeśli do Pana Pańki będzie 10 dobrych i 1 zła np. opinia to każdy chcący korzystać sobie sam wnioski wyciągnie i najwyżej baczniej się bedzie przyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze jedno w sprawie rekomendowania wykonawców, że prawo mają tylko ludzie którzy istnieją na forum od jakiegoś czasy, żeby jakiś wykonawca się nie zalogował w forum muratora i się sam nie polecał

 

Choć jestem bardzo nowy :lol: to zgadzam się tu ze Zbix-em; wartość tej listy będzie tylko wtedy wysoka jesli to budujący ją będą wypełniać !!!!!

Najwyżej bedzie trzeba zrobić komisję forum-owiczów którzy będą jeździć po budowach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus

 

prosze dopilnuj jezeli ktos na kogos pisze : złodziej ,oszust...niech to uzasadni......

to tak jak na tych dobrych....

 

 

i jakie sa kryteria????? bo akurat mogłabym mimo wszystko Pana Panke wpisac na czarn ą liste......

:o

 

 

tak Didi.....i nie tylko ja mogłabym.....na tym forum.

 

stad napisalam zeby były jakies kryteria.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus

 

prosze dopilnuj jezeli ktos na kogos pisze : złodziej ,oszust...niech to uzasadni......

to tak jak na tych dobrych....

i jakie sa kryteria????? bo akurat mogłabym mimo wszystko Pana Panke wpisac na czarn ą liste......

 

Witam poniedziałkowo.

 

Tu zgadzam się z Teską że powinno być koniecznie uzasadnienie - tym bardziej na czarnej liście.

 

Co do Pana Pańki to moim zdaniem Teska powinnaś swoje uwagi do tegoż Pana wpisać jakie masz -> może w takim razie nie dzielić tego na biało i czarno, a tylko w grupach kto co robi i tam zamieszczać opinie. Jeśli do Pana Pańki będzie 10 dobrych i 1 zła np. opinia to każdy chcący korzystać sobie sam wnioski wyciągnie i najwyżej baczniej się bedzie przyglądał.

 

 

Ja jako ja....u mnie nie robił.....chciał robić u znajomych.....i robił u niektórych.....opinie sa zdecydowanie inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanko......czy macie kogos kto porzadnie połozy klinkier na tarasie???? nie koniecznie za grosze....ale PORZADNIE

 

Pewnie że tak - jak jest dobry to pisz !!!!!!

Tylko napisz że nie jest tani :lol:

Jak wygram w totka to do niego zadzowonie jak nie to zobaczymy :D

 

 

hahahahah to ja szukam...... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanko......czy macie kogos kto porzadnie połozy klinkier na tarasie???? nie koniecznie za grosze....ale PORZADNIE

Pewnie że tak - jak jest dobry to pisz !!!!!!

Tylko napisz że nie jest tani :lol:

Jak wygram w totka to do niego zadzowonie jak nie to zobaczymy :D

hahahahah to ja szukam...... :lol:

 

O kurde nie przeczytałem

Sorry Sorry Sorry

 

Przepraszam Teska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus

prosze dopilnuj jezeli ktos na kogos pisze : złodziej ,oszust...niech to uzasadni.....

 

Co racja to racja. Delf, możemy prosić o dwa zdania komentarza?

 

A tak w ogóle to musimy sobie zdać sprawę, że ta lista nigdy nie będzie nieomylną wyrocznią a raczej zbiorem subiektywnych komentarzy i każdy autor wpisu musi go wziąć na własne sumienie.

 

i jakie sa kryteria????? bo akurat mogłabym mimo wszystko Pana Panke wpisac na czarn ą liste......

Podstawowe kryterium jest tylko jedno, jak zawsze na wolnym rynku - satysfakcja klienta.

 

A swoją drogą to ciekawe z Panem Pańką. Sporo słyszałem pozytywnych opinii o nim. No ale każdy przypadek jest odrębny.

A może wpiszemy go i na czarną listę? Nikt nigdzie nie powiedział, że ten sam podmiot nie może być skomentowany zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Więcej opinii daje zawsze bardziej obiektywny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...