Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dziękuję Wam wszystkim za odzew. KASO1, może mógłbyś podać namiary na priv. Zawsze warto spróbować,...

 

Jak to na priv. A od czego mamy listę?

 

Na liste to może i można dać ich teraz, ale opinie o nich wystawie dopiero jak skończą.

 

PS. Klaus, usunąłeś z listy mojego "koparkowego". Pewnie dlatego, ze wpisałes go niby od PeterZ. A on pewnie zaprotestował, ze nic takiego nie pisał. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Namiary już podawałem na Grupie.

Ryziński Mirosław

Morzyczyn ul.3go Maja (nie wiem ile)

tel. 601743948

dom. 561 05 24 (pisze z pamięci numer domowego, ale na 99% prawidłowy)

 

PS. Facet ma wiele ekip. Buduje od 15 do 25 domów rocznie. Buduje też w Szczecinie, ale za wyższe ceny niż w okolicach Stargardu.

 

Jeszcze jakiś komentarzyk i dajemy go na listę

 

Tu jest mój wstępny komentarz do nich: http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=775507&highlight=#775507

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wiadomy temat, to proszę mnie, jako pieniacza nie odbierać- zostałam wywołana do tablicy.

Dziekuje za słowa poparcia - tak jak pisałam: poprawność polityczna nikomu, poza autorami afer, nie służy. Tak łatwo z ofiary zrobić sprawcę - za łatwo :-? Niniejszym kończę ten temat.

 

Klaus, ktoś pytał o hurtownie - przesyłam kolejne dane.

 

bryta witam po prawej stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu nie wszyscy przyłączyli się do promocji rankingu firm ?? :(

 

Choćby z tak prostych powodów jak ograniczenie ilości znaków w stopce na podpis. Z drugiej strony tyle osób już umieściło stosowny link, że każdy kto będzie chciał dotrzeć do strony zrobi to z łatwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...