Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Choćby z tak prostych powodów jak ograniczenie ilości znaków w stopce na podpis. Z drugiej strony tyle osób już umieściło stosowny link, że każdy kto będzie chciał dotrzeć do strony zrobi to z łatwością.

 

Mnie nie szkoda miejsca w stopce - bo to fajny pomysł. Tym bardziej że na pewno lista mi się przyda bo mam nadzieję zacząć budowę w nowym roku. Jednocześnie wiem że siła takiej listy w jej rozgłoszeniu, a mając ją w stopce bedę ją promował nie tylko w grupie szczecińskiej.

 

Moje pytanie raczej było dla podtrzymania razgawora :lol: więc też Cię pozdrawiam GrzegorzR-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie szkoda miejsca w stopce - bo to fajny pomysł. Tym bardziej że na pewno lista mi się przyda bo mam nadzieję zacząć budowę w nowym roku. Jednocześnie wiem że siła takiej listy w jej rozgłoszeniu, a mając ją w stopce bedę ją promował nie tylko w grupie szczecińskiej.

 

Moje pytanie raczej było dla podtrzymania razgawora :lol: więc też Cię pozdrawiam GrzegorzR-u.

 

Mnie też nie szkoda, tylko, że jest ograniczenie do 250 znaków, ja już jetem na granicy. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie szkoda, tylko, że jest ograniczenie do 250 znaków, ja już jetem na granicy. Pozdrawiam :D

 

Grzegorzu, coś Ci się pomyliło. Masz dopiero 25.

:D

 

Nie pomyliło mi się. Liczone są wszystkie znaki w stopce, nie tylko te które są wyświetlane, tak więc każdy znak linku, który jest widoczny jako np. "Dziennik" wykorzystuje pulę, chociaż widać tylko 8 znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tu obecnych budował kominy w systemach (np. Schiedla)?

Interesuje mnie to, bo właśnie uniknąłem poważnego błędu o którym mi nikt wcześniej nie mówił (że można go zrobić). W pewnej hurtowni zaproponowano mi ten system (bez słowa o ograniczeniach) i już nawet złożyłem zamówienie, a potem doczytałem że do kotła kondensacyjnego (który być może założę) ten system się nie nadaje... Istnieje co prawda rozwiązanie ze szlachetną ceramiką - ale ceny ma taaaakie kosmiczne, że odpuściłem... Najgorsze, że gdybym tego nie doczytał, miałbym wmurowany komin z materiałów uniemożliwiających zastosowanie kotła kondensacyjnego... Czy ktoś też miał podobne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...