Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Zamierzam zlozyc wniosek o wydanie wzizt w Dobrej. Sciagnalem jzu sobie wzor ale troche przeraza mnie liczba danych jakie musze juz teraz podac (jeszcze nie mam konkretnego projektu, gdyz czekam jaka bedzie decyzja w wzizt), np. zapotrzebowanie na wode, energie (w m3 i kW?). A moze ktos sie pochwali jak wypelnial? A, planu zagospodarowania nie ma.

pozdrawiam

 

Ja też przy składaniu wniosku o wydanie wzizt nie byłem przygotowany na podanie takich ilości danych, które ten wniosek zawierał. Na szczęście pani przyjmujaca wniosek wszystko mi na miejscu podyktowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, ja też chcę mieć to wszystko (jakość materiałów) pod kontrolą.

I bardzo dobrze! Uwierz mi trzeba uważać jak cholera. Nawet wczoraj miałem sytuację że 300 sztuk (z lącznej liczby 3300) podrzucili mi nie z Lęborka a ze Zlocieńca... Zareagowałem prawie natychmiast (dziś rano o 8-ej), O 8.30 już byli z podmianą. Tłumaczyli się że to pomyłka... Niestety wczoraj zanim to zauważyłem moi budowlańcy juz 120 szt. wmurowali.

Mówi się trudno. Dobrze że tylko tyle :) Na szczęscie mury już za mną więc przynajmniej z tym mam spokój. Pozdrawiam

 

Niestety boję się, że nie poradzę sobie z logistyką (i kasą). Od poniedziałku już pracuję a pracę mam koszmarnie nieprzewidywalną i nawet codzienne obowiązki trudno mi zorganizować a co dopiero budowę. Niestety na pomoc męża nie mogę liczyć.Ale brnę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje

ale coś tam się opóźniało u Ciebie, miał być dzień wczaśniej,

wiem bo czekam na ludków z tej ekipy na wejście z elektryką, a byli zajęci u Ciebie

 

Mówili już chyba od tygodnia, że będą chcieli lać koło czwartku. We wtorek mieli już prawie wszystkie pustaki ułożone, w środę robili zbrojenie wieńca. Z akcją wylewania to im się udało, gruszka z pompą miała być o 17, ale tak jakoś wyszło, że zjawili się około 12 (przynajmniej mi tak przekazali) więc przy wylewaniau mieli dobrą pogodę, no a po południu polewanie betonu to natura sama zorganizowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy warto szukac dalej materialow (np Pyrzyce ,gryfino , itd ) Czy ceny sa nizsze ? Jakie macie doswiadczenia ?

 

Witajcie piątkowo! :D

Nie wiem, jak jest akurat w Pyrzycach i Gryfinie, ale brałam część materiałów z Drawna, Choszczna i Kalisza Pom.

 

Tańsze było np. drewno z tartaku czy wytwory z miejscowej betoniarni.

Bloczki BK, chemia i cała galanteria (rury, gwoździe itp.) - porównywalne ze Szczecinem, albo nieznacznie droższe.

 

Ale już dach, glazurę czy terakotę woziłam ze Szczecina. Na pewno tańsza była robocizna :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...