Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie w poniedziałek,

 

donoszę, że w ramach gazyfikacji wsi i u mnie wesoło zażółciło się przyłącze 8) , na razie jeszcze bez zawartości, ale podobno przed końcem roku mamy być "na gazie".

 

Chodzą słuchy, że w przyszłym roku ma być kanaliza. No, tylko ja kopałam wiosną szambo... :-? Hmm, pewnie bym się wstrzymała, gdybym wiedziała.

 

Działka już prawie cała z trawniczkiem, mąż się zawziął, kopał, grabił i siał do późnej nocy. Jak Boryna! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo - tuż przedweekendowo ;)

 

Po pierwsze chciałbym powiedzieć, że powołanie "Szczecińskiej Listy Rankingowej Wykonawców Budowlanych" jest fantastycznym pomysłem .. szczególnie dla rozpoczynających budowę. My, oczekując na Pozwolenie na budowę nie tylko chłoniemy informacje z doświadczeń budujących i przechodzimy przyśpieszony kurs budowlany .. ale również poszukujemy wykonawców do poszczególnych etapów budowy .. i tego typu "wymiana opinii/ rekomendacji" jest nieocenioną wartością. Oczywiście w miarę postępu prac i kontaktu z kolejnymi ekipami będziemy również aktywnie uczestniczyć w tworzeniu "Listy Rankingowej". Natomiast w międzyczasie chciałbym podzielić się w Wami moimi wątpliwości co do formy i bezpośredniości komentarzy zamieszczonymi w Rankingu. Może nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale uważam, że w świetle ustawy o Ochronie Danych Osobowych wskazanie z imienia i nazwiska osoby bądź firmy z komentarzem "niesolidny", "nierzetelny", "złodzieje" czy "oszust" może przysporzyć zarówno opiniodawcy jak i adminowi wiele kłopotów. Oczywiście nikt się nie obrazi za uśmiechniętą mordkę z opisem : "solidny", "sprawdzony", "fachowo", "terminowo", "współpraca z nim, to przyjemność" – bo przecież jest to fantastyczna darmowa reklama .. A L E .. uważam, że w przypadku negatywnej opinii wystarczy skrzywiona mina autora – a resztę załatwi "szczegółowe info na priva".

 

Co o tym myślicie ??

 

Pozdrawiam, Piotr

GG 1741595

 

Nic dodać, nic ująć. Zgadzam się w pełni

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich cieplutko starych i nowych

specjalne gratulki dla Bikosy

Didi - już jestem :p

 

troszku mnie nie było, nie przymierzając ponad 5 tyg. a to, dlatego, że pierwszego dnia urlopu łups i poszłam na zwolnienie bo, mi się palec w prawej ręce złamał. no sam się nie złamał. pies połamał mi thuje, więc ja wściekła zrobiłam zamach żeby szczelić psinę. nie trafiłam, a ręka wylądowała na płocie.

i tym sposobem bumelka. nic nie robiłam tylko na leżaczku, browarek i pokazywanie co jest do zrobienia. :lol:

 

teraz odrabiam masę zaległości

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...