Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

tak sie cieszę :lol: , że w końcu znalazłam kogoś kto boryka się z podobnymi jak ja problemami :o

 

Oczywiście, oby tych problemów, zarówno papierkowych jak i budowlanych było jak najmniej.

 

Mam pytanko, czy ktoś z budujących się w Mierzynie przechodził problemy z wybudowaniem (wykopaniem studni?) i odprowadzaniem wody z oczyszczalni biologicznej do deszczówki?

I przede wszystkim, jak długo czekaliście na wydanie warunków zabudowy z Gminy Dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorową porą. Jestem jeszcze na urlopie i jak większość Matek Polek z "utęskniem" :-? czekam na rozpoczęcie roku szkolnego swoich dziatek by móc wreszcie odpocząć :-? :oops: Poza tym może znajdę w końcu trochę czasu na zajęcie się budową, a raczej jej zorganizowaniem. Dzięki za czarno-białą listę wykonawców. Nie omieszkam z niej skorzystać. A propos legalności tej listy, czyli jej zgodności z prawem. Nie chcę się zanadto wymądrzać, ale tak to już u nas jest, że przeważnie ten kto jest złym fachowcem bywa często bardzo "honorny" i nie da sobie pluć w twarz. Stąd też nazywanie kogoś publicznie złodziejem etc., nawet jeśli na takie miano po wielokroć zasługuje - jest dość ryzykowne. Szkoda czasu i nerwów na ewentualne procesy, a o tym że ktoś pracuje po prostu żle - wystarczy czerwona buźka ( mordka??) i wszyscy wiedzą o co chodzi.

To tyle...

A teraz prośba- poszukuję kogoś z Dobrej lub okolic do pomocy w uporządkowaniu działki z chwaściorów i postawienia płotu tymczasowego ( ok. 60 m). Będę wdzięczna za namiarki.

Trochę przydługo to wyszło :oops: Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pojawiła sie wśród nas BoskaKocica a wy nic ??? :wink: :D

 

bryta witaj w domu! Ten kawałek białego domku na twoim zdjęciu, to dom mojej przyjaciółki, będe u ciebie częstym gościem :wink: , tak więc do roboty - będę trzymać rekę na pulsie!

 

iwa-k No i gdzie sie podziewasz? Będe jutro na budowie do 15.30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dobry wieczór wszystkim jestem nowy na tym forum ale śledze je z najwyższą ciekawością i jestem pod wrazeniem ilości informacji zaeartych w postach no i rankingwykonawców jest super, a teraz troche o tym czego jestem szczesliwym posiadaczem. W maju tego roku wraz z moja żoną anna kupilismy działke w Mierzynie. Jest to działka nie uzbrojona , 1200 m. Jesteśmy na etapie wyboru architekta, geologa i geodety. Mamy projekt a Archonu " Dom w Kameliach 2", wszelkie wrunki podłaczenia i miejscowy plan zagospodarowania , oczywiscie duzy zapał i chęci. POzdrawiam wszystkich szczecińskich forumowiczów i mam nadzieje na pogłebienie wiedzy budowlanej i wymianę doswiadczen :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

Józia - ty spać nie możesz, że bladym świtem klikasz?

 

Didi - no wiesz jak możesz mnie o takie niecności podejrzewać?

w domu mam neta ale tak okupowanego przez syna, że przestałam walczyć. wprawdzie drugie gniazdko też jest i sprzęt do niego, niestety jak to, w naszej polskiej rzeczywistości bywa - nie działa, a pan monter ma długą drogę do mnie. dlatego jak jestem w domu, to, mnie nie ma w necie.

 

miłęgo dnia życzę braci forumowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...