Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

tak sie cieszę :lol: , że w końcu znalazłam kogoś kto boryka się z podobnymi jak ja problemami :o

 

Oczywiście, oby tych problemów, zarówno papierkowych jak i budowlanych było jak najmniej.

 

Mam pytanko, czy ktoś z budujących się w Mierzynie przechodził problemy z wybudowaniem (wykopaniem studni?) i odprowadzaniem wody z oczyszczalni biologicznej do deszczówki?

I przede wszystkim, jak długo czekaliście na wydanie warunków zabudowy z Gminy Dobra?

 

 

witaj

 

ja czekałam dosłownie: pol godziny..ale to było dawno i zupelnie jakos inaczej....jak nie pytajk nie wiem, kupilam dzialke mialam tam isc i dostalam od reki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorową porą. Jestem jeszcze na urlopie i jak większość Matek Polek z "utęskniem" :-? czekam na rozpoczęcie roku szkolnego swoich dziatek by móc wreszcie odpocząć :-? :oops: Poza tym może znajdę w końcu trochę czasu na zajęcie się budową, a raczej jej zorganizowaniem. Dzięki za czarno-białą listę wykonawców. Nie omieszkam z niej skorzystać. A propos legalności tej listy, czyli jej zgodności z prawem. Nie chcę się zanadto wymądrzać, ale tak to już u nas jest, że przeważnie ten kto jest złym fachowcem bywa często bardzo "honorny" i nie da sobie pluć w twarz. Stąd też nazywanie kogoś publicznie złodziejem etc., nawet jeśli na takie miano po wielokroć zasługuje - jest dość ryzykowne. Szkoda czasu i nerwów na ewentualne procesy, a o tym że ktoś pracuje po prostu żle - wystarczy czerwona buźka ( mordka??) i wszyscy wiedzą o co chodzi.

To tyle...

A teraz prośba- poszukuję kogoś z Dobrej lub okolic do pomocy w uporządkowaniu działki z chwaściorów i postawienia płotu tymczasowego ( ok. 60 m). Będę wdzięczna za namiarki.

Trochę przydługo to wyszło :oops: Pozdrawiam wszystkich

 

 

Kasia zerknij na privka jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf a jak sie mieszka twojej przyjaciolce czy jest zadowolona z wyboru ?

 

Ps . Ale ty masz na mysli ten kawalek domu to sa te dzialki przy lesie .Berdzo podoba mi sie projekt tego domu nie wiesz co to za pracownia ,wykonanie tez jest super

 

Ja niestety budowe zaczne dopiero za kilka lat brak czasu a i kaski trzeba dozbierac a tak mnie juz tam ciagnie . :lol:

 

Pozdrawiam Bryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupkę......

 

a tak pomyslałam.....moze jakies spotkanko by wyszło....dopoki fajna pogoda jest :lol:

a i owszem chętnie:

podaj gdzie i kiedy

i jeszcze jedno pytanie:

czy Ty tym razem będziesz, bo ostatnio nie pojawiałaś się na spotkaniach?

 

 

nie pojawialam sie bo:

o spotkaniu u Jureczka dowiedzialam sie w dniu spotkania, a ostatnie spotkanie został zmieniony dzien i godzina.....co niestety nie pasowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

 

 

zapomniałes sasiedzie polewac strop?????? przeciez trzeba :oops:

 

Polewam, polewam. Wczoraj to dopiero jak już się szaro robiło, tak po 20, w niedzielę też polewałem.

A przy okazji czy widziałaś może w piątek lub sobotę polewających strop ludzi z ekipy u mnie budującej, bo jakoś nie jestem przekonany aby oni polewali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...