Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

GrzegorzR

 

 

zapomniałes sasiedzie polewac strop?????? przeciez trzeba :oops:

 

Polewam, polewam. Wczoraj to dopiero jak już się szaro robiło, tak po 20, w niedzielę też polewałem.

A przy okazji czy widziałaś może w piątek lub sobotę polewających strop ludzi z ekipy u mnie budującej, bo jakoś nie jestem przekonany aby oni polewali.

pewnie polewają ale co innego do takich szklanych pojemniczków 50ml :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

GrzegorzR

 

 

zapomniałes sasiedzie polewac strop?????? przeciez trzeba :oops:

 

Polewam, polewam. Wczoraj to dopiero jak już się szaro robiło, tak po 20, w niedzielę też polewałem.

A przy okazji czy widziałaś może w piątek lub sobotę polewających strop ludzi z ekipy u mnie budującej, bo jakoś nie jestem przekonany aby oni polewali.

 

 

wczoraj to ciebie widzialam......

 

a oni nie polewali napewno...ogrodniczo sie udzielałam cały dzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oni nie polewali napewno...ogrodniczo sie udzielałam cały dzien....

 

Jednak trzeba być czujnym i kontrolować. Ciekawe jak często się trafia taka ekipa, której można od początku do końca zaufać bez kontroli, może sobie odpuścili, bo szafa nie było. W czwartek to mieli szczeście bo wieczorem padało, w piątek w sumie też padało, no chyba, że tym razem krainę deszczowców opady omineły, ale w sobotę to już było sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak często się trafia taka ekipa, której można od początku do końca zaufać bez kontroli

 

Jak to mawiają nasi sąsiedzi: "Vertrauen ist gut, Kontrolle ist besser".

 

Ta sama ekipa, co do której nie miałam większych zastrzeżeń, gdy rok temu budowali "pod moim okiem" już nie była aż tak sumienna i terminowa, gdy drugim razem budowali bez czujnej obecności inwestorów.

 

A tak w ogóle, to witam we wtorek! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak często się trafia taka ekipa, której można od początku do końca zaufać bez kontroli

 

Jak to mawiają nasi sąsiedzi: "Vertrauen ist gut, Kontrolle ist besser".

 

Ta sama ekipa, co do której nie miałam większych zastrzeżeń, gdy rok temu budowali "pod moim okiem" już nie była aż tak sumienna i terminowa, gdy drugim razem budowali bez czujnej obecności inwestorów.

 

A tak w ogóle, to witam we wtorek! :D

to tak właśnie jest

Ja do pana M (Teskowego i Czupurkowego) pilnowałam i nadzorowałam więc większych wpadek nie było i było terminowo. Ale właśnie ja miałam czas by tego dopilnować i gdy o godzinie 8,00 nie było ich jeszcze na budowie to ja już dzwoniłam z "reprymendą", że u mnie to oni juz powinni działać! I NIE DAWAŁAM ZALICZEK, TYLKO "ZA WYKONANĄ PRACĘ"!!!!!

PAMIĘTAJCIE NIE DAWAJCIE ZALICZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie,[/b]

 

ale masz fajny domeczek. I sufit drewniany. Chcę kupić duuużo modrzewia i kurna - nigdzie nie ma. Maggie, jakim drewnem okładaliście sufit?

 

Józiu S., nasz sufit jest z sosny, ale w tartaku w Kaliszu Pomorskim, gdzie kupowaliśmy drewno, mieli też modrzew. Jak będziesz potrzebowała, to odszukam telefon. A domeczek - mała rzecz, a cieszy. Też go lubię :D .

 

Kasia Nova: wysłałam Ci wiadomość na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...