Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

dlaczego masońskie ???

tak mi się skojarzyło, jakby z jakąś wielką tajemnicą :" ona o nas wie". Kurcze wydało się! :wink:

Ale rzeczywiście czasami jak opowiadam komuś, że coś takiego jak forum istnieje to ludzie potrafią powiedzieć "ja się do tego nie nadaję", jakby to było coś nielegalnego! :roll: tajemniczego :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

dlaczego masońskie ???

tak mi się skojarzyło, jakby z jakąś wielką tajemnicą :" ona o nas wie". Kurcze wydało się! :wink:

Ale rzeczywiście czasami jak opowiadam komuś, że coś takiego jak forum istnieje to ludzie potrafią powiedzieć "ja się do tego nie nadaję", jakby to było coś nielegalnego! :roll: tajemniczego :roll: :o

 

 

a niektorzy sie z tego smieją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś w tym musi być

 

mój były majster na hasło forum i zacytowanie jakiś jego poczynań zawsze jakoś tak dziwnie mruga oczami :lol:

no a z tą niby kamerą go obserwującą - to, był numer stulecia.

do tej pory opowiadam o tym ludziom na prawo i lewo.

 

a elektryk Teski - Strózik? właśnie ostatnio był u mnie robić eletrykę furtki. w rozmowie wyszło, że dzięki swojej solidności został doceniony i cytuję: "zostałem opisany w muratorze".

 

tak, net jakby nie było potęgą jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim :p

 

Delf swiat jest maly , jak tlumaczylismy znajomym gdzie kupilismy dzialke to prawie kazdy znal kogos kto tam mieszka z pracy itd .a to takie male osiedle .

 

 

Co prawda z budowa jeszcze nie ruszamy ale ciagle ogladamy projekty i oczywiscie kosztorysy . A najgorsze jest to ze z druga polowa mamy

zupelnie ale to zupelnie inne gusta .

 

Czy ktos to z was przerabial ??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy nie bede za niska w stosunku do sasiadow ?

Co przez to rozumiesz?

 

Wg mnie: parterowy droższy, niz pietrowy o tej samej powierzchni; ale za to nie ma schodów, co dla niektórych jest zaletą, a dla innych wadą. ja bardzo chciałam mieć schody i...mam :D Inni cenią parterowe za te wszystkie zaułki i labirynty, bo wszytsko trzeba zmiescic na jednym poziomie. Musisz sama zdecydowac, co bardziej ci sie podoba, a na sąsiadów nie patrz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś w tym musi być

 

mój były majster na hasło forum i zacytowanie jakiś jego poczynań zawsze jakoś tak dziwnie mruga oczami :lol:

no a z tą niby kamerą go obserwującą - to, był numer stulecia.

do tej pory opowiadam o tym ludziom na prawo i lewo.

 

a elektryk Teski - Strózik? właśnie ostatnio był u mnie robić eletrykę furtki. w rozmowie wyszło, że dzięki swojej solidności został doceniony i cytuję: "zostałem opisany w muratorze".

 

tak, net jakby nie było potęgą jest

 

 

ano nic nie wiedziałam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...