Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Agnieszka1 - popatrz w Kontakcie

czasami są ciekawe oferty :)

 

wlasnie to robie :p

kurcze mam fajny barakowoz ale cholerka przewiezienie go ze szczecina z mierzyna do tanowa to ksozt 700 zl ( bo ma skapciale kola nawet laweta go nie mogla wciagnac) a facet chce za niego 1000zl - ten transport to koszmar- moze facet sprzeda go za polowe ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czwartkowo.

Jak robiliście specyfikację materiałów, żeby otrzymać na jej podstawie ofertę hurtowni?

Agnieszka, Ty chyba robisz kosztorysy? Czy można się oprzeć na takim kosztorysie?

 

mozna z kosztorysu wydrukowac zestawienie materiałów ( ewentualnie dodac rysunki) i puscic do hurtowni z prosba o wycene,oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to dzieńdoberek wszystkim.

 

Jestem już (niestety po urlopie), ale sprawy zawodowe znowu zmusily mnie do wyjazdu na dluzsza chwile.

 

Bardzo duzo nowinek (chyba nie bede w stanie wrocic do poprzednich postow, ale obiecuje ze bede teraz na biezaco).

 

Bardzo cieplutko witam takze naszych nowych forumowiczowm (nie jestem w stanie wymienic wszystkich z nicku, aby przypadkiem nie ominąć kogoś, więc:

 

 

WITAM WSZYSTKICH :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czupurek juz po urlopie, ty to sie wyleniuchowalas. Wyobraź sobie że pan P juz u mnie zakończył, bez poprawek sie nie obyło, schody poprawiał 2 razy. Teraz robi podjazdy z bruku ale to juz z nudów, bo przechodzą na następną budowę i tam to będzie dla nich szkoła dopiero, bo szwagier wlascicielki ma firme budowlaną ale nie ma wolnych terminów wiec będzie ich tylko pilnował. Biedny ten pan P. ale widze ze przestraszony chodzi i sie zastanawia czy nie uciec :D

 

witam wszystkich czwartkowo

Paweł - musiałeś go nieźle styrać (napewno mu się przydało), bo w moje okolice wogóle nie zajeżdża. albo tak u ciebie zarobił, że nie musi. :p

kurka, a ja chciałam żeby mi posadzkę wylał w październiku. Do kiedy on na tej budowie szwagrowskiej? Raczej nie ucieknie, kasę każdy lubi, a u nas na osiedlu same drobiazgi do zrobienia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja.

 

Mam kochani do Was pytanko, pomozcie mi podjąc własciwą decyzję.

 

Mam problem z moimi wykonawcami. otóż:

 

przed wyjazdem na urlop uzgodnilismy zakres robot i okreslona na te wszystkie roboty cenę (kompleksowo).

 

1) postawienie ścianek działowych na poddaszu,

2) wytynkowanie całego domu wewnątrz metoda tradycyjną.

3) wyszpachlowanie całości ścian gipsem

 

Panowie:

postawili ścianki działowe i wytynkowali cały dom. (nie jestem zadowolona z jakości ich pracy, ale nie to jest istotne).

 

Istotą tej całej sprawy, jest fakt, że jak przyszło do całkowitego rozliczenia (większą częśc pieniążków dostawali w ratach) to się obudzili, że zapomnieli policzyć metry tynków ścian działowych, które postawili na poddzaszu i domagają sie od nas jeszcze pieniędzy.

 

Napiszcie co o tym sądzicie. Pomijam fakt, że jest wiele poprawek np. (na podłodze nieuprzątnięte zwały tynku, poprzecinane kable elektryczne, spod tynków wystaje kabel, przekoszone filary, i wiele innych bubli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Didi: Gratulacje. To masz już córkę-uczennicę! :D

 

no to bedzie teraz odrabianie lekcji :)

moj syn idzie teraz do 4-ro latkow a wczoraj caly dzien szykowal sie do szkoly na za 3 lata - heh ale wszystko spakowal dokladnie i powiedzial:

mama za 3 lata nic mi nie musisz kupowac ja juz sie zapakowalem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie teraz odrabianie lekcji :)

moj syn idzie teraz do 4-ro latkow a wczoraj caly dzien szykowal sie do szkoly na za 3 lata - heh ale wszystko spakowal dokladnie i powiedzial:

mama za 3 lata nic mi nie musisz kupowac ja juz sie zapakowalem :p

 

Mój czwartoklasista na pytanie: "No to jaki macie jutro plan lekcji?", nonszalancko stwierdził: "Mama, w internecie jest, jak chcesz, to sobie zobacz" :o

 

O tempora, o mores!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...