Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

no to bedzie teraz odrabianie lekcji :)

moj syn idzie teraz do 4-ro latkow a wczoraj caly dzien szykowal sie do szkoly na za 3 lata - heh ale wszystko spakowal dokladnie i powiedzial:

mama za 3 lata nic mi nie musisz kupowac ja juz sie zapakowalem :p

 

Mój czwartoklasista na pytanie: "No to jaki macie jutro plan lekcji?", nonszalancko stwierdził: "Mama, w internecie jest, jak chcesz, to sobie zobacz" :o

 

O tempora, o mores!

 

 

heheheh dobre, no tak co sie dziwic nawet koscioly maja swoje strony internetowe z planem mszy i kolend no to czemu nie szkola. Ale te dzieciaki teraz maja dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja córka dzisiaj podeszła do swojej wychowawczyni i powiedziała:

"proszę pani, ale ja na dużych przerwach będę chodziła do biblioteki więc pewnie będę się spóźniała na lekcje" :roll:

 

 

sprytna jest, da sobie dziewczyna rade w zyciu :)

my bylismy z synkiem ( 4 lata) nad morzem i gdy sie zbieralismy nie moglam znalezc klapka , w koncu znalazlam na wpol przysypanego i mowie do syna - widzisz prawie mi zasypales klapka i bym nie znalazla, a on na to - no widzisz,podziekuj mi teraz ze ci calego nie zakopalem :p

 

Sluchajcie gdzie najtaniej kupic bloczki na sciany fundamentowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1: najtaniej było w miejscowej betoniarni - u producenta, a nie w hurtowni. Ale to nie było w Szczecinie. Jakie są szczecińskie realia - niestety nie umiem powiedzieć

 

jakie?wszystko drogie :( kasa idzie jak woda, dzis maz mi zakomunikowal ze wydal 8 tys na stal - matko to ile mi zostanie na wykonczenie wnetrz???:((( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie co o tym sądzicie. Pomijam fakt, że jest wiele poprawek np. (na podłodze nieuprzątnięte zwały tynku, poprzecinane kable elektryczne, spod tynków wystaje kabel, przekoszone filary, i wiele innych bubli.

 

No to powiedz im, że jak poprawią to co napsuli to nie będą Ci nic winni pieniędzy. A póki co to mają do zwrotu X zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj syn idzie teraz do 4-ro latkow a wczoraj caly dzien szykowal sie do szkoly na za 3 lata - heh ale wszystko spakowal dokladnie i powiedzial:

mama za 3 lata nic mi nie musisz kupowac ja juz sie zapakowalem :p

 

No a moja 8 letnia córka powiedziała, że: "głosować to ona będzie na Tuska"

 

 

hihi! :lol: A co, jest fanką Kaczora Donalda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...