Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

eh, Aga - co kto lubi i mu pasuje

 

ciężko tak doradzić. ale piszesz, że masz schodki więc można je traktować jak naturalny podział. jak resztę machniesz wszystko w jednym (kuchnia, hole, oranżeryję) będzie okey. ale jakby ci nie pasowało (do mebli, koloru ścian, etc) to, kuchnię możesz śmiało wydzielić innym, albo dać to samo inaczej ułożone.

 

ale ci doradziłam :lol:

 

apropos - ja mam całą dzienną czyli hol, salon, kuchnię jako jedną otwartą przestrzeń i na podłodze wszędzie to, samo. dla mnie jest ok, tak chciałam, dzięki temu jest przestrzennie

 

 

a tak wogóle ładny projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

eh, Aga - co kto lubi i mu pasuje

 

ciężko tak doradzić. ale piszesz, że masz schodki więc można je traktować jak naturalny podział. jak resztę machniesz wszystko w jednym (kuchnia, hole, oranżeryję) będzie okey. ale jakby ci nie pasowało (do mebli, koloru ścian, etc) to, kuchnię możesz śmiało wydzielić innym, albo dać to samo inaczej ułożone.

 

ale ci doradziłam :lol:

 

apropos - ja mam całą dzienną czyli hol, salon, kuchnię jako jedną otwartą przestrzeń i na podłodze wszędzie to, samo. dla mnie jest ok, tak chciałam, dzięki temu jest przestrzennie

 

 

a tak wogóle ładny projekt

 

 

:p dzieki

 

No tez bardziej sklaniam sie do calosci w tym samym, jasny gres bedzie pasowal do wszystkich mebli. No a co do przestrzeni - to to co lubie i na czym mi zalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf, czupurek,

 

:D

 

Brakuje mi pierdół typu: bhp na budowie, brak lokalizacji pojemnika na odpadki, uzgodnienia projektów z weojewódzkim sztabem wojskowym :o , jednego wymiaru. Jak uzupełnię, to może już będzie to upragnione, wyczekiwane, wytęsknione pozwolenie na budowę.

Rany Julek!!! :o Ale sie porobiło! ja tam takich rzeczy nie musiałam pilnować - jesteś rozgrzeszona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józia S.

 

Ja śledzę Twoje postępy z wypiekami na twarzy :wink: Przecież będziesz Gienię budować a tego nie mogę przeoczyć :lol:

 

Iwonka

 

Prawie, prawie mam swoją ziemię :) Chociaz mogłaby być tańsza :evil: Wychodzi 50 zł za m kw ale z wodą i pradem niebawem ( podobno). Na razie sprawdzam różne różności :) Jak już kupie to ogłoszę wszem i wobec :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1 dopiero teraz zauwazyłam, że masz projekt z tej samej pracowni, co ja MTMStyl. ja mam Opal-a :D Fajny projekt :wink: 8)

 

:p dzieki

 

o rany wlasnie sledze opinie o chinskim gresie, kurcze wczoraj widzialam go , no poprostu wyglad, cena, rozmiar - super. ALe te opinie na forum tak rozne ........ :cry: czy nie ma kogos kto ma juz ten gres z 5 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany wlasnie sledze opinie o chinskim gresie, kurcze wczoraj widzialam go , no poprostu wyglad, cena, rozmiar - super. ALe te opinie na forum tak rozne ........ :cry: czy nie ma kogos kto ma juz ten gres z 5 lat?

 

Ja mam 2 albo 3 lata, nie pamiętam. No fajny jest (polerowany) ale jak ptaszek zrobił kupkę i trochę tam poleżała to teraz jest plama.

Jednak to dotyczy prawdopodobnie każdego gresu bo gres ma w swojej strukturze mikropory i jako taki wymaga impregnacji. Problem w tym, że polerowany po impregnacji może stracić połysk. Reasumując jak już kupować to polerowany bo ładny i dobrze się sprząta ale ciemny bo nie widać plam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany wlasnie sledze opinie o chinskim gresie, kurcze wczoraj widzialam go , no poprostu wyglad, cena, rozmiar - super. ALe te opinie na forum tak rozne ........ :cry: czy nie ma kogos kto ma juz ten gres z 5 lat?

 

Ja mam 2 albo 3 lata, nie pamiętam. No fajny jest (polerowany) ale jak ptaszek zrobił kupkę i trochę tam poleżała to teraz jest plama.

Jednak to dotyczy prawdopodobnie każdego gresu bo gres ma w swojej strukturze mikropory i jako taki wymaga impregnacji. Problem w tym, że polerowany po impregnacji może stracić połysk. Reasumując jak już kupować to polerowany bo ładny i dobrze się sprząta ale ciemny bo nie widać plam.

 

oooo fajnie ze zareagowales. No wiesz ja mam ciemny w starym mieszkaniu w lazience - bordo - koszmar, brudnych plam moze i nie widac ale nie moge go dofroterowac, wystarczy jedno wejscie do lazienki i juz sa matowe palmy. Straszne.

Sluchaj powiedz mi czy przed fugowaniem impregnowales ten gres? bo gdzies wyczytalam ze ktos nie zaimpregnowal i ze niby po fugowaniu nie mozna bylo gresu domyc z tej fugi. Mowa o chinskim gresie oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie gdzie sie udac za plytkami - glazura, gresem, terakota. Interesuja mnie gotowe ekspozycje lazienkowe, , kuchenne, holowe :p gdzie takich ekspozycji jest najwiecej?

 

Na struga jest jak dobrze pamiętam centrum łazienek ( po lewj stronie jadąc z centrum ) a z tyłu jest Ceramik i salon opoczna. Na santockiej w CARMEN są też ładne kompozycje łazienkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj powiedz mi czy przed fugowaniem impregnowales ten gres? bo gdzies wyczytalam ze ktos nie zaimpregnowal i ze niby po fugowaniu nie mozna bylo gresu domyc z tej fugi. Mowa o chinskim gresie oczywiscie.

 

 

Nie, nie impregnowałem, z fugą zero problemów było. Mam na balkonie. Łatwo się sprząta zwykłym płynem do naczyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj powiedz mi czy przed fugowaniem impregnowales ten gres? bo gdzies wyczytalam ze ktos nie zaimpregnowal i ze niby po fugowaniu nie mozna bylo gresu domyc z tej fugi. Mowa o chinskim gresie oczywiscie.

 

 

Nie, nie impregnowałem, z fugą zero problemów było. Mam na balkonie. Łatwo się sprząta zwykłym płynem do naczyń.

 

Ok, gdzie go kupowales i po ile? :lol: :p

na balkonie? ja do holu chce jasny :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...