Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

My właśnie stoimy przed dylematem okiennym :o A troche tych okien mamy bo to w końcu bliźniak.. ja to bym chciała oczywiście drewniane :roll: ale nie wiem czy będzie nas stać...ewentualnie w okleinie drewnopodobnej ..ale też podobno 40 % drozsze od zwykłych pcv-ałek. Ale ja nie chce białych okien!! :cry: Kłóci mi sie to bardzo z wyobrażeniem mojego wiejskiego domku..eehh..nie wiem jak to będzie.. Zabrała się więc za przeglądanie ofert różnych firm ale jest ich baaardzo dużo, mam więc do Szanownej Grupy :D pytanie:

Gdzie Wy zamawialiście okna?Jaką firmę możecie polecić? Gdzie mają rozsądne ceny przy dobrej jakości?? Jakie macie doświadczenia w temacie okien?Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę M&S Pomorska Fabryka Okien, salon fimrowy przy ul. Gdańskiej. W mieszkaniu miałem takie okna (PCV) i byłem bardzo zadowlony, teraz też do domku zamówiłem okna u nich również PCV, tylko w dwustronnej okleinie i mam nadzieję, że będę równie zadowolony.

 

A dlaczego nie na listę ?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

i od razu z prośbą :)

Ma ktoś z Was namiary na taniego notariusza ? Dzwoniłam do kilku- ale dowiedziałam się , że ceny wszyscy ustalili na podobnym poziomie :( U nikogo rabacik nie wchodzi w grę... Wiem, że w innych miastach ceny są różne i targować się można... Jak znacie notaruisza z ludzkimi cenami proszę o namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

i od razu z prośbą :)

Ma ktoś z Was namiary na taniego notariusza ? Dzwoniłam do kilku- ale dowiedziałam się , że ceny wszyscy ustalili na podobnym poziomie :( U nikogo rabacik nie wchodzi w grę... Wiem, że w innych miastach ceny są różne i targować się można... Jak znacie notaruisza z ludzkimi cenami proszę o namiary :)

 

Ja zalatwialam notarialne sprawy w Policach hmmm musialabym sprawdzic jak sie nazywa ta babka. Ale wiesz jesli chodzi o oplaty notarialne to wlasnie wszedzie jest taka sama cena z tego co pamietam bo oni maja odgornie tabele ustanowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...