Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam porannie :)

 

Józia S.

 

Teraz to ja z jeszcze wiekszą przenikliwością będę śledziła Twoje postępy :oops: Bo mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zaczniesz budować?

 

A tak ogólnie to spać mi się chce :-?

 

 

bo juz nie pamietam :oops: kupilas dzialeczke??? tzn i czy masz juz tego notariusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie.

Ok. miesiąc temu złożyłam wniosek do gminy Dobra o wydanie WZ i pozwolenie na szambo i ... na razie cisza. Telefonicznie udało mi się uzyskać informację, że pozwolenia na szmbo nie dostaliśmy, ponieważ jakś firma stwierdziła, że istniej możliwość podłączenia do kanalizy z ul. Mierzyńskiej. Pismo z gminy podobno w drodze, więc konkrety wkrótce, ale mimo tego mam pytanie : czy jeśli w gminie stwierdzą, że jest możliwość podłączenia do kanalizy, to kto pokrywa koszty przyłącza, zainteresowany czy gmina?

Myślałam, że na Boże Narodzenie w przyszłym roku przeprowadzimy się, a tu chyba nic z tego :(

Pozdrawiam

Marta

 

do Bodekku : przeprowadziłeś się już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc :D Na pewno wykorzystam podane przez Was namiary.U nas parter juz wymurowany - ale uczucie chodzić po swoich "pokojach"..usiąść w swojej "kuchni" przy oknie (na rusztowaniu - hehe)...super!! Już nie mogę się doczekać poddasza :D

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martelia a w którym miejscu masz działkę że kanalizę miałabyś mieć z ul. Mierzyńskiej? Mam ten sam problem. Na mojej ulicy stoją już domy, które dostały zgodę na szambo, mi odmówiono pisząc że mam możliwość włączenia się kanalizacji najprawdopodobniej w ul. Mierzyńskiej. Z tym że jest mały problem ja muszę wybudować sieć a budowa sieci to obowiązek gminy (pomijam fakt że sieć wodociągową już wybudowałam bo nie miałam wyjścia). Ustawa wyraźnie mówi że jak nie ma możliwości wybudowania sieci lub jest to ekonomicznie niemożliwe gmina powinna wydawać zgody na szambo i przydomowe oczyszczalnie.

Także co innego opłata (w naszej gminie 900zl) za włączenie do sieci a co innego zmuszanie do budowy tej sieci. Na razie napisałam drugie pismo i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...