Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

do Monki : działkę mam przy ul. Rolnej (Rolniczej ? :) ) Żeby ją dokładniej zlokalizować to dodam, że szybciej dojedzie się do niej od Gumieńców niż od Mierzyna. Sieć wodociągową też sami budowaliśmy. Sąsiedzi również mają szamba. Czy w swoim drugim piśmie powoływałaś się na jakieś paragrafy? Jeśli tak to na jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Martelia no to gramy w tej samej drużynie 8) ja też na Rolniczej. A wodę kiedy robiliście bo może razem ją robiłyśmy i nawet o tym nie wiemy :D

Czyli ty masz działkę od stony Gumieniec bo ja bardziej na środku.

W piśmie na razie nie powoływałam się na paragrafy, na razie poprosiłam o podanie podstawy prawnej odnośnie odmowy postawienia szamba czy oczyszczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

Jeszcze nie kupiłam :oops: Ale już prawie, prawie :) Troche drogo za metr ( jak dla mnie) 50 zł ale już nie mam siły szukać :) Teraz zbieram siły, żeby w końcu sfinalizować kupno :) i po nocach nie śpię zastanawiając się czy nie lepiej kupić większe mieszkanko ... Ale rano sama na siebie jestem zła za głupie pomysły.... Mieszkanko... Phi.... DOMU mi trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

Jeszcze nie kupiłam :oops: Ale już prawie, prawie :) Troche drogo za metr ( jak dla mnie) 50 zł ale już nie mam siły szukać :) Teraz zbieram siły, żeby w końcu sfinalizować kupno :) i po nocach nie śpię zastanawiając się czy nie lepiej kupić większe mieszkanko ... Ale rano sama na siebie jestem zła za głupie pomysły.... Mieszkanko... Phi.... DOMU mi trzeba :)

 

Trzymam kciuki - już czas byś kupiła :lol: Jak kupiłem w końcówce tamtego roku za 65 zł/m2 teraz obok mnie działki sprzedają (przynajmniej wołają) 120 zł./m2 wiec kupuj kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

Jeszcze nie kupiłam :oops: Ale już prawie, prawie :) Troche drogo za metr ( jak dla mnie) 50 zł ale już nie mam siły szukać :) Teraz zbieram siły, żeby w końcu sfinalizować kupno :) i po nocach nie śpię zastanawiając się czy nie lepiej kupić większe mieszkanko ... Ale rano sama na siebie jestem zła za głupie pomysły.... Mieszkanko... Phi.... DOMU mi trzeba :)

 

 

juz dawno o tym pislaas...kupuj kobieto bo cale zycie szukac bedziesz :lol: :lol:

 

a swoja droga .....czasem lepiej mieszkanie kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1

 

a są uzbrojone?

 

sa różne , jedne uzbrojone jedne nie. Trzeba popatrzec,mysle ze uzbrojone teraz beda od 50 -60 zl. Jest takie biuro nieruchomosci w policach oni mieli duzo dzialek w Tanowie nazywa sie Hacjenda. Ale nie wiem jak teraz bo duze zainteresowanie Tanowem bylo ostatnio. A duzo rolnikow sprzedaje ziemie na wlasna reke nie przez biuro, my chodzilismy po domach i pytalismy kto chce sprzedac dzialke :lol: i kupilismy duza piekna dzialke na poczatku tamtego roku ( 2004) po 40 zl z woda, prad trzeba ciagnac 150m i kosztuje to nas okolo 9000zl. Ale skladamy sie z 4 sasiadami wiec wyszlo po 1800zl, gaz natomiast 20tysa na nas 5-cioro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...