Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

To sa warunki Wydzialu ochrony Środowiska, ktore sa nalozone na kazda gmina, a mowia one ze jesli jest kanalizacja nie mozna budowac szamb ani oczyszczalni. Tak jest wszedzie, dlatego nie ma mozliwosci zeby pozwolili na to. Dodatkowo gmina kasy nie ma dlatego kaze zrobic to na wlasny koszt.

Tylko żeby było śmieszniej przy tej samej ulicy jest parę domów i mają zgodę na szambo, moja znajoma parę miesięcy temu też dostała a ja już działkę obok nie mogę mieć szmba tylko mam ciągnąć sieć. Soory ale dla mnie to jest szukanie jelenia który tą sieć wybuduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa warunki Wydzialu ochrony Środowiska, ktore sa nalozone na kazda gmina, a mowia one ze jesli jest kanalizacja nie mozna budowac szamb ani oczyszczalni. Tak jest wszedzie, dlatego nie ma mozliwosci zeby pozwolili na to. Dodatkowo gmina kasy nie ma dlatego kaze zrobic to na wlasny koszt.

Tylko żeby było śmieszniej przy tej samej ulicy jest parę domów i mają zgodę na szambo, moja znajoma parę miesięcy temu też dostała a ja już działkę obok nie mogę mieć szmba tylko mam ciągnąć sieć. Soory ale dla mnie to jest szukanie jelenia który tą sieć wybuduje.

 

:-? moze te szamba na sasiednich dzialkach byly zanim kanalizacje zbudowano? aha ale kolezanka dostala? to nie wiem, moze sa rejony objete szczegolnie ochrona srodowiska???? sa rejony ktore sa chronione , bo my musielismy do pozwolenia na budowe dostarczyc zaswiadczenie ze nie sa to tereny chronione i ze mozna oczyszczalnie przydomowa wybudowac. A u nas nie ma kanalizy.

no widzisz tak juz jest, my tez bylismy wsciekli o prad, my mamy placic ale to bedzie nalezalo do ENEI . Z gazem to juz wogole szkoda gadac.

A zapomnialam o wodzie - bylo to samo , mielismy placic chyba 10 tys zl. cale szczescie ze jakas firma bedzie budowala dalej domy wiec pociagneli wode, mam nadzieje ze gaz tez pociagna a ja sie przylacze wtedy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa warunki Wydzialu ochrony Środowiska, ktore sa nalozone na kazda gmina, a mowia one ze jesli jest kanalizacja nie mozna budowac szamb ani oczyszczalni. Tak jest wszedzie, dlatego nie ma mozliwosci zeby pozwolili na to. Dodatkowo gmina kasy nie ma dlatego kaze zrobic to na wlasny koszt.

Tylko żeby było śmieszniej przy tej samej ulicy jest parę domów i mają zgodę na szambo, moja znajoma parę miesięcy temu też dostała a ja już działkę obok nie mogę mieć szmba tylko mam ciągnąć sieć. Soory ale dla mnie to jest szukanie jelenia który tą sieć wybuduje.

 

:-? moze te szamba na sasiednich dzialkach byly zanim kanalizacje zbudowano? aha ale kolezanka dostala? to nie wiem, moze sa rejony objete szczegolnie ochrona srodowiska???? sa rejony ktore sa chronione , bo my musielismy do pozwolenia na budowe dostarczyc zaswiadczenie ze nie sa to tereny chronione i ze mozna oczyszczalnie przydomowa wybudowac. A u nas nie ma kanalizy.

no widzisz tak juz jest, my tez bylismy wsciekli o prad, my mamy placic ale to bedzie nalezalo do ENEI . Z gazem to juz wogole szkoda gadac.

A zapomnialam o wodzie - bylo to samo , mielismy placic chyba 10 tys zl. cale szczescie ze jakas firma bedzie budowala dalej domy wiec pociagneli wode, mam nadzieje ze gaz tez pociagna a ja sie przylacze wtedy :lol:

 

Na tym terenie sytuacja jest niezmieniona od lat. To jest niestety tylko czyjeś widzimisię :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na tym terenie sytuacja jest niezmieniona od lat. To jest niestety tylko czyjeś widzimisię :-?

 

:-? a to św....ie :-?

Nasza gmina przez rok nam wstrzymywala wydanie warunkow zabudowy - bo nie mieli planu zagospod, nowego. Klocili sie z projektantami, kazali im poprawki wnosic ci nie chcieli, a szkoda gadac, wiesz ze czekalismy na warunki az rok! mozna bylo sie wsciec, o rok musielismy przelozyc bydowe, cale szczescie ze juz po wszystkim i juz sie domek buduje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na tym terenie sytuacja jest niezmieniona od lat. To jest niestety tylko czyjeś widzimisię :-?

 

:-? a to św....ie :-?

Nasza gmina przez rok nam wstrzymywala wydanie warunkow zabudowy - bo nie mieli planu zagospod, nowego. Klocili sie z projektantami, kazali im poprawki wnosic ci nie chcieli, a szkoda gadac, wiesz ze czekalismy na warunki az rok! mozna bylo sie wsciec, o rok musielismy przelozyc bydowe, cale szczescie ze juz po wszystkim i juz sie domek buduje :p

 

Coś słyszałam na ten temat od mojej projektantki. Rzeczywiście wściec się można :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro w naszym przypadku to gmina bo ona jest właścicielem. Tylko że gmina tłumaczy się że nie ma pieniędzy :-? W sumie ok. może nie mieć, tylko dlaczego nie wydaje w takim wypadku zgody na szamba lub przydomowe oczyszczalnie pisząc durne pismo że istnieje możliwość wpięcia się do sieci.

 

monka...a jak myslisz po co??? przeciez to Ty potrzebujesz wode a nie gmina...licza ze to Wy zrobicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro w naszym przypadku to gmina bo ona jest właścicielem. Tylko że gmina tłumaczy się że nie ma pieniędzy :-? W sumie ok. może nie mieć, tylko dlaczego nie wydaje w takim wypadku zgody na szamba lub przydomowe oczyszczalnie pisząc durne pismo że istnieje możliwość wpięcia się do sieci.

 

monka...a jak myslisz po co??? przeciez to Ty potrzebujesz wode a nie gmina...licza ze to Wy zrobicie....

 

Wiem Teska, wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Agnieszka1

 

Szczena mi opadła jak przeczytałam, że rok czekałaś na WZ... :o

 

heh zebys wiedziala jak mi opadla jak ja sie szykowalam do budowy a gmina mi oznajmila ze maja rok zeby mi warunki wydac i za tak prawdopodobnie bedzie bo sie z projektantami planu dogadac nie moga. As sie poplakalam ze zlosci. Mieszkam w samym centrum szczecina w starej kamienicy i strasznie dosc mam tych obszczymurkow, pijakow,brudasow, psow blokowych, zlodziej, huliganow itd.

A pod Krakowem mam przyjaciolke ktora wydaje WZ mowila ze to skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie widziałaś mojej starszej córki. :D

Co to się będzie działo - 3 kobiety i jeden bob budowniczy.

Przybedzie mi siwych włosów.

 

Mój tata był rodzynkiem posród 4 babek - i jakos dał rade, a właściwie - dałysmy rade :wink: :D

Z kobitkami nie zginiesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam piąteczkowo, przed łikendzikowo

 

też dzisiaj troszku musiałam się powściekać na jednego z monopolistów.

chciałam zmienić taryfę budowlaną na docelową.

poszłam, mówię o co chodzi, dodając że przysługuje mi pracownicza (miałam nadzieję na ludzkie traktowanie), a baba zamiast pomyśleć, dała mi do łapki druk o przyłączenie i wyrecytowałaa długą listę załączników.

mówię, że to zły druk, a ona żebym się nie spierała.

ok.

wypisałam (mnóstwo technicznych bzdetów), potem ustawiłam się karnie w kolejce

i co?

ano baba zobaczyła w załączonych dokumentach pismo o sprawdzeniu układu i mówi: aaaa, to nie trzeba wypełniać wniosku o przyłączenie, wystarczy ten dokument i proszę przejść na stanowisko nr.... tylko podpisać umowę.

Wrrrr....... :evil: :evil: :evil:

a na drugim stanowisku, kolejka, jak dawniej za mięsem.

cóż zrezygnowałam ze stania i nadwyrężając drogę słuzbową pognałam prościutko do dyrekcji. efekt: MAM JUŻ UMOWĘ na PRĄDZIK po ludzkich kosztach :p

notabene, nie omieszkałam poskarżyć na brak kompetencji w obsłudze klienta

 

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...