Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A propos, facet tylko zajęczał, jak zobaczył badanie geotechniczne. :( Chyba się zastrzelę. :wink:

 

 

az tak zle??????

 

We wszystkich odwiertach"... iły pylaste, wilgotne, plastyczne i twardoplastyczne plus woda gruntowa w postaci sączeń na głębokości 0,4-1,4m. Napływ wody dość intensywny, tworzący w dnie wyrobisk lustro wody na głębokości 1,58m p.p.t..."

I jak tu wykonać oczyszczalnię? Facet jęczał, bo wcześniej w rozmowie telefonicznej na moją informację, o złej sytuacji powiedział: nie ma problemu, zawsze da się coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[znalazlam dobra strone w internecie z duza liczba zdjec

http://www.pinus.net.pl

 

No zdjęć sporo to fakt. Ale ogrody na nich dość sztampowe by nie powiedzieć nudne.

 

 

Klaus

 

dlaczego mi sie cały czas myślało ze bedziesz budował Emanuelkę???

 

masz moze ciekawsze stronki ogrodów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

i dostaliśmy pismo z gminy : " Urząd Gminy Dobra nie wyraża zgody na przyłączenia kanalizacji sanitarnej do szczelnego zbiornika bezodpływowego na działce nr ... w miejscowości Mierzyn, ponieważ istnieje możliwość przyłączenia projektowanego budynku do gminnej sieci kanalizacji sanitarnej znajdującej się na tym rejonie (ks.200, ul. Mierzyńska) " i co teraz mamy zrobić? WZ nam jeszcze nie wydali, w sumie to nie wiem czemu. Czy mam pisać odwołanie do gminy, czy żądać określenia terminu, w którym mogą przyłączyć budynek do kanalizacji? Nie wiem - może macie jakieś rozwiązanie.

Pozdrawiam

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus dlaczego mi sie cały czas myślało ze bedziesz budował Emanuelkę???

 

Bo to prawda

 

masz moze ciekawsze stronki ogrodów???

 

Niestety nie. Na razie ten temat mnie jeszcze nie emocjonuje więc nie szperałem w necie pod tym kątem.

 

 

Klaus

 

 

a na Twojej strone ten domek zaprojektowany to Emanuelka??? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

dzis na Walach byla parada zaglowcow, w wiekszosci male lodeczki, ale byl 'Standart' i Dar Szczecina, a Shark nawet pod niebieskozielonym zaglem wyplynal :D

 

i jeszcze pytanko:

czy 24 kWpiec gazowy dwufunkcyjny (ciepla woda i grzanie zima) to nie za duzo? mieszkanko dziadka ma 35 m2, wymienione okna, pierwsze pietro czyli grzana podloga i obnizone sufity w poniemieckim budynku

 

pytam, bo nie wiem czy Miedzik nie chce mnie naciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

i dostaliśmy pismo z gminy : " Urząd Gminy Dobra nie wyraża zgody na przyłączenia kanalizacji sanitarnej do szczelnego zbiornika bezodpływowego na działce nr ... w miejscowości Mierzyn, ponieważ istnieje możliwość przyłączenia projektowanego budynku do gminnej sieci kanalizacji sanitarnej znajdującej się na tym rejonie (ks.200, ul. Mierzyńska) " i co teraz mamy zrobić? WZ nam jeszcze nie wydali, w sumie to nie wiem czemu. Czy mam pisać odwołanie do gminy, czy żądać określenia terminu, w którym mogą przyłączyć budynek do kanalizacji? Nie wiem - może macie jakieś rozwiązanie.

Pozdrawiam

marta

 

Martelia czyli napisali to samo co do mnie :roll: tyle że u mnie nie napisali gdzie mam się włączyć. W moim wypadku z ul. Mierzyńskiej do działki będzie ok. 600 metrów :roll: Zobaczymy co napiszą na moje drugie pismo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

 

I jakie wrazenia ?

 

Czy duzy wybor i ceny przystempne .

Napisz tez jaka obsluga? :D

 

Ceny przystepne tylko wiekszych drzew. obsłuag fatalna typu ze nie musisz kupowac- nikt cie nie zmusza....

 

Szkółka niby duza, ale nigdzie nie ma cen, tylko trzeba spisac i wolac faceta, a on cennik w euro....itp...

 

Ja tam tylko kupię jodły i sasiadka Ulla chce kupic fajny bez- dwa razy kwitnie.

 

Zdecydowanie lepsza szkółka jst w Chynowie kolo wolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pytanko:

czy 24 kWpiec gazowy dwufunkcyjny (ciepla woda i grzanie zima) to nie za duzo? mieszkanko dziadka ma 35 m2, wymienione okna, pierwsze pietro czyli grzana podloga i obnizone sufity w poniemieckim budynku

pytam, bo nie wiem czy Miedzik nie chce mnie naciagnac

 

???

Ja mam taki piec dla domu 160m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...