Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Grupo!

Mnie proszę liczyć jako 2 osoby - Jasiu nie głosuje - bo mu obojętnie gdzie może paplać o budowlance.

Pogoda ładna jeno zimno.

Wnioski z wczoraj:

- beton zmywa się z szyb

- mokre drewno bardziej okapca szybę

- jak ktos obcy zupełnie dzwoni o referencje dotyczące ocieplaczy to należy mu odpowiedzieć konkretnie a nie paplać bez końca o wylewkach.

- Jasiu może spać nieograniczoną ilość czasu

- faceci nie rechoczą przy kawale:

Cichy, podmiejski pub. Atrakcyjna babka podchodzi do baru, daje znak barmanowi, który natychmiast podchodzi do niej. Gdy ten jest już blisko, kobieta zmysłowo sygnalizuje, że powinien zbliżyć swoją twarz do jej twarzy. Barman czyni to, wtedy ona delikatnie zaczyna pieścić jego gęstą, krzaczastą, czarną brodę.

"Czy to Ty jesteś tu właścicielem?" - pyta, miękko dotykając jego twarzy dłońmi

"Nooo, nie." - odpowiada mężczyzna

"A czy możesz go tu zawołać? Potrzebuję z nim porozmawiać.." -szepcze, przejeżdżając dłońmi poza brodę, w stronę czupryny

"Niestety, nie ma go..." - dyszy barman - najwyraźniej podniecony - "Czym jeszcze mogę służyć?"

"Tak. Chciałabym przekazać wiadomość dla niego" - kobieta ciągnie dalej niskim, zmysłowym głosem, wsuwając kilka palców w usta barmana i pozwalając mu ssać je delikatnie

- "Powiedz mu, że w ubikacji dla pań nie ma papieru toaletowego..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesko droga - ja sie do komina nie zmieszczę - Mikołaja zobaczę 6 grudnia - czy będzie mocno uświniony.

A na serio. Szybę myjemy często, bo drewno jest wilgotne i kopci. Paliliśmy jakiś czas przesuszoną dębina - było cudnie - szybka czysta.

Najgorzej kopci sosna - spaliliśmy troszkę więźby :). Ale kominek jest super - polecam bo facet bierze niedużo a ma różne wzory - i z płaszczem wodnym i zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Wyłowiony z gąszcza nurtujących mnie i innych forumowiczów postów przez Teskę i zaproszony przez naszą Liderkę - stawam nieśmiało na forum Grupy Szczecińskiej.

A że zgodnie z nadanym mi przez Redakcję mottem " Nie pytaj szukaj najpierw odpowiedzi " i przytłoczony ilościami postów Szanownych Uczestników Grupy Szczecińskiej - pozwalam sobie skromnie zapytać czy mnie przygarniecie.

Inwestor ze mnie jeszcze żaden - na razie tzw.posiadacz ziemski w postaci pola (aktualnie obsianego gryką) w Lipniku k.Stargardu.

Na działce mam tzw wóz Drzymały - wagon kolejowy przystosowany do rekreacji - w przyszłości tzw. kapciora budowlana :D .

Działka już 4 lata jest w trakcie przekształcania w budowlaną przez Wielce Szanowny Urząd Gminy w Stargardzie Szczecińskim. W świetle ostatnich wyjaśnień Jaśnie Oświeconego Pana Wójta wzmiankowanej gminy -cyt:"Może na wiosnę coś będzie z tym Lipnikiem...."

 

Na razie szukam ciekawego i funkcjonalnego projektu gotowego bliźniaka ok.120-140 metrowego.

Przejrzałem wiele projektów. Najbardziej na dzień dzisiejszy leży mi

projekt Różyczka pracowni Archis który można złożyć w bliźniak.

http://www.archis.com.pl/?sub=projekt&id=1

Jęśli mogę już przestać szukać a mogę spytać to - co o nim sądzicie?

Pozdro

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się lepiej odezwę (bo mnie jeszcze z grupy wypiszą) - ja na spotkanie nie mogę przyjść a zresztą... Muszę się jeszcze poduczyć fachowego słownictwa coby wiedzieć jak będziecie między sobą rozmawiać jak starzy budowlańcy (wilki w kominku?? :o ), czy mnie czasami nie obrażacie... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam caps.el - sama należę do niniejszej grupy od baaaaardzo niedawna a to jest mój pierwszy post pisany jako "Sympatyk forum", więc nie jesteś sam na trudnej drodze stawania się LIDEREM FORUM :wink:

 

Domek bardzo mi się podoba, ma spiżarnie, garderobę, kuchnię z pięknym wykuszem czyli to, na co zawsze zwracam uwagę w projektach i na czym mi w domu zależy. Z zewnątrz też nieźle -sprawia wrażenie bezpretensjonalnego i przytulnego. Pozdrawiam, M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caps.el - witaj na forum :)

Projekt zacny - aczkolwiek (zawsze szukam dziury w całym) po jasną cholerę balkon i to nawet dwa? opalać się możesz w ogrodzie, chyba, że do przeciągania się albo wietrzenia pościeli, grilla tam nie zrobisz (przy sypialni?) A poza tym ładnie podzielone strefy, jeden pion z łazienkami. Jak ktoś lubi kuchnię zamkniętą bez zapachów do pokoju - to jest dobrze. Ew. zbiegający ze schodów dzieciak może wytrącić talerze osobie idącej do jadalni.

Wyszło, że jestem maruda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...