Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czupurku - dzieki, chetnie pozycze tego sasiada KOMINIARZA!!! prosze w takim razie o namiarki!!!

 

ależ nie pisałam że mój sąsiad to, kominiarz, tylko że sąsiad mi wszystko załątwiał - kominiarza również

 

[Czy zadna z Was kobitki kochane nie korzystala z kominiarza????? :lol:

prosze o wiecej namiarkow!!!

 

no też masz życzenie. nawet jak któraś korzystała, to z przyczyn oczywistych nie przyzna się publicznie :lol:

no wlasnie swiete slowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D.

 

A my korzystając z dobrodziejstw natury spędzilismy weekend na spływie rzeką Drawą i Korytnicą, rewelacyjna zabawa :lol: .

 

 

No to byłeś o rzut beretem od mojej działki w Dominikowie! :D Ale kolejność to chyba odwrotna? Chyba, że płynęliście pod prąd? :wink:

 

My Drawę zaliczyliśmy w sierpniu - całe 5 dni, warto było, mimo moczenia pupy! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na naszym terenie Silka jest dostępna z dwóch zakładów.

Jedna jest żółtawa i twarda, druga biała i bardziej miękka.

 

Klaus, która lepsza??? Mam wrażenie, że istotne przy wyborze będą upusty w hurtowni plus czas realizacji zamówienia (podobno transport jest piętą achillesową Xelli). Poza tym myślałam, że na naszym terenie najbliżej jest do Żabinka pod Poznaniem.

Ty chyba nie planujesz budowy z Silki?

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D.

 

A my korzystając z dobrodziejstw natury spędzilismy weekend na spływie rzeką Drawą i Korytnicą, rewelacyjna zabawa :lol: .

 

 

No to byłeś o rzut beretem od mojej działki w Dominikowie! :D Ale kolejność to chyba odwrotna? Chyba, że płynęliście pod prąd? :wink:

 

My Drawę zaliczyliśmy w sierpniu - całe 5 dni, warto było, mimo moczenia pupy! :lol:

 

Widziałem nawet drogowskaz na Dominikowo. My bylismy tylko dwa dni. Na Drawę wyruszaliśmy z Drawna i płyneliśmy do Bogdanki. Spływ Korytnicą też kończyliśmy w Bogdance, tylko nie zapamiętałem miejscowości z której ruszaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus, która lepsza??? Mam wrażenie, że istotne przy wyborze będą upusty w hurtowni plus czas realizacji zamówienia

 

Nie wiem. Słyszałem, że ta żółtawa nie trzyma wymiarów. To duża wada bo Silka twarda i szlifować bardzo trudno.

 

Ty chyba nie planujesz budowy z Silki?

:o

 

Planuję.

 

W tym sezonie to chyba obie nie bardzo trzymały wymiary. Ale można sobie z tym poradzić bez szlifowania, niestety nie daje to już takiego efektu jak zazwyczaj się pisze, że jak pierwsza warstwa jest zrobiona dobrze to potem już jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...