Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Co do twardości, to rzeczywiście jest to problem, którym człowiek zaczyna się coraz bardziej martwić w miarę jak zbliża się wykonywanie instalacji. Nasz wykonawca twierdzi, że przy osadzaniu podtynkowo większych elementów, jak np. rozdzielnice elektryczne, może się zdarzyć, że bloczek się pokruszy :o . Wydaje mi się, że jest na to jakiś sposób aby tak nie było, ale przekonam się jak zacznę robić instalacje :-? .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wtorkowo

 

Jolly - zgodnie z obietnicą namiar na kominiarza

Krzysztof Wnęta 43-41-087, 501-539-357

i żeby była jasność - nic o nim nie mogę powiedzieć, bo go na oczy nie widziałam. nie mówiąc o bliższych znajomościach :lol:

u mnie - odebrał co miał, 250zł zapłaciłam, wszystko organizował sąsiad.

 

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

martelia na szczęście ta słynna uchwała została uchylona przez Wojewodę ze względu na niezgodność z prawem.

Dostałam odpowiedź z Gminy :-? W skrócie: nie dostałam pozwolenia na oczyszczalnie bo istnieje możliwość włączenia się do kanalizacji (ok. 600 metrów do miejsca włączenia) Gmina informuje mnie że aby się włączyć to trzeba wybudować kawałek sieci (600 m :evil: ) na mocy stosownego porozumienia. Porozumienie na ogół zawiera zapis że trzeba wybudowanę sieć przekazać gminie :-?

Martelia no i co teraz? ja się odwołuje dalej, może obmyślimy jakąś strategię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

nam telefonicznie podpowiedziano żeby rozmawiać z wójtem, który udziela audiencji w środy :roll: oraz między słowami, że wszystko od niego zależy i panie piszą w odpowiedziach, decyzjach, to co on im nakazuje.

 

no to możemy sie skrzyknąć w parę osób i pojechać na spotkanie. Zawsze będzie raźniej :roll: ja już mam jedno spotkanie z Wójtem za sobą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

nam telefonicznie podpowiedziano żeby rozmawiać z wójtem, który udziela audiencji w środy :roll: oraz między słowami, że wszystko od niego zależy i panie piszą w odpowiedziach, decyzjach, to co on im nakazuje.

wojt jaki jest kazde dziecko w tej gminie wie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o moim odwołaniu i zapytaniu, które chcę złożyć, czy nie za mało formalne?

 

ZAPYTANIE

 

W związku ze złożonym wnioskiem o wydanie warunków zabudowy dla dzialki nr … z dnia…. proszę o udzielenie odpowiedzi na pytanie : czy gmina Dobra posiada w ul. Rolniczej sieć wod.-kan, do której można włączyć projektowany budynek na działce nr ...

 

 

ODWOŁANIE od decyzji …….

 

 

W odpowiedzi na Państwa odmowną decyzję z dnia , dotyczącą wniosku o wyrażenie zgody na przyłączenie kanalizacji sanitarnej do szczelnego zbiornika bezodpływowego na działce nr ... w miejscowości Mierzyn, składam odwołanie od w/w decyzji. Proszę o uzasadnienie w/w decyzji poprzez podanie podstawy prawnej.

 

do monki : co do spotkania z wótem w większym gronie to muszę pomysleć, naradzić się z mężem i zorganizować. Na pewno coś trzeba z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martelia ja w swoim piśmie zadałam takie pytania jak ty, odpowiedź masz powyżej. Jedyna podstawa prawna jaką mi podano to jakaś uchwała Rady Gminy z 1996 gdzie jest mowa że jak jest możliwość włączenia do kanalizacji to nie wydaja zgody na oczyszczalnie :-? Oni twierdza że mamy możliwość się włączyć tylko najpiejw musimy tą kanalizę wybudować :o

To zastanówcie się w sprawie spotkania, jakby co to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to, jeszcze troszkę porządzi.

 

osobiście kawy z nim nie pijam, ale może dobrym pomysłem jest wziąć jakieś ziwerzątko i udać się prywatnie do kliniki i przy okazji zagadać? albo, szybko zakolegować się z właścicielem sklepu gracja - zoologiczny na mierzynie (gadatliwy jest, pasjonat psów) i przez niego spróbować (notabene on swego czasu był też niezłą figurą w tamtym rejonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...