Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Grzesiu byłam wtedy sama (wiesz, jak to jest z tymi chłopami :wink: ) i jakos nie bardzo mi sie chciało z nimi siedziec, chociaz byli bardzo sympatyczni. Pewnie gdyby był mój mąż moznaby to rozegrac inaczej.

 

Wiem, że dużo osób włącza w to rodzinę, u ciebie, tez to powinno zadziałać, i tak masz juz grile "rodzinno-budowalne" za soba, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu byłam wtedy sama (wiesz, jak to jest z tymi chłopami :wink: ) i jakos nie bardzo mi sie chciało z nimi siedziec, chociaz byli bardzo sympatyczni. Pewnie gdyby był mój mąż moznaby to rozegrac inaczej.

 

Wiem, że dużo osób włącza w to rodzinę, u ciebie, tez to powinno zadziałać, i tak masz juz grile "rodzinno-budowalne" za soba, prawda?

Oj mam... widzę że to chyba powszechne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfiku - Ty masz (oprocz tej jednej) szczescie do ekip - moze dalabys jakies namiarki!!!

Kochanie, to dla mnie prawdziwy komplement :D

 

Miałam młodych chłopaków ostatnio, ale na poprawki poprawek juz sie nie pojawili, poza tym znaleźli prace, więc nie ma o czym mówic. Mam teraz ojca z synem, ale chwilowo "wypozyczyłam" ich (okropne sformułowanie) Pawłowi. Ja na razie wstrzymuje prace i nie wiem na jak długo Paweł ich wziął. Za 3 tygodnie biore ich spowrotem, ale oni raczej nie kafelkują, chociaz mieli jakies namiary na takowego - ale nic o nim nie wiem. Więc chyba tym razem ci nie pomogę.

Zadzwoń może do Malaka (na liście), powiedz, co i jak, że go gorąco polecam, może akurat ma przestój (chociaz wątpię), a jak nie on, to niech kogoś poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, jakby ktos szukal architekta i chcial wybrac Archena Studio i Pana Andrzeja Nowaka, to skladam mu kondolencje. Jest to bardzo toksyczna osoba, nie mozna z nim normalnie porozmawiac, jest do tego niekompetentny, nie slucha inwestora, wrecz krzyczy i poniza go. Jest przy tym uprzejmy jedynie przy podpisywaniu umowy! Bardzo nieprzyjemny pan i naprawde zrobil nam wiele bledow w projekcie, ktore nas drogo kosztowaly. Nie polecamy i wspolczujemy wszystkim ktorzy tez do niego trafia. Nie znalismy opinii na jego temat, dlatego chcemy uchronic jak najwiecej osob przed tym czlowiekiem! Naprawde bedziecie zalowali wyboru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gwardię budujących mam już te chol.rne zezwolene na budowe i poradzcie czy zaczynać już tz ok1.10 2005 czy poczekać do wiosny i jeszcze jedno pyt. czy na kierownika budowy braci gościa który mi te wszystkie papiery załatwiał przez półtora roku czy dać sobie na luz i poszukać innego

ale się rozpisałem ale w związku z tym zezwoleniem mam tyle pytani do was na forum że jeśli pozwolicie to może tak sukcesywnie po troszeczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA

Witam forumowiczów

Dostałam ofertę na okna drewniane z firmy Eko-dom (ul. Szybowcowa)

okna Urzędowskiego.

Muszę dać odpowiedź w przeciągu dwóch dni.

Może ktoś słyszał coś o tej firmie? Warto tam kupić?

Bardzo proszę o opinie :roll:

 

Co do firmy, to nic o nich nie słyszałem. Natomiast moje zaniepokojenie wzbudziły by te dwa dni na podjęcie decyzji, jeżeli to oni tak ustalili. Wygląda to jak super oferta ale musisz zadzwonić już dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...