Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Delfiku spóźnione życzenia urodzinowe, dużo zdrówka, radości, spełanienia marzeń no i przede wszystkim szybkiej przeprowadzki do wymarzonego , własnego domku :D

 

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/050.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/050.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/050.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/flowers/050.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy TTYYYNNNKKKII

 

i teraz prośba do Was - polećcie jakiegoś mistrza od ogrzewania gazowego

 

a obdzwoniłeś już te z biało-czarnej listy wykonawców - trochę się ich tam nazbierało :wink: :lol:

 

Może nie aż tyle, ale pan Pańka jest na pewno :D

Obdzwoniłem, ale ciężko się wybiera mając do wyboru tylko 1 ofertę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek!!!

 

Delfiku - spoznione bo wczoraj juz kompa nie ogladalam ale szczere od prawej strony Odry

WSZYSTKIEEEEEEEEGO NAJ...NAJ...NAJ...NAJ....LEPSZEGO obys do konca miala takie szczescie do ekip i oby z daleka omijaly Cie paproki!! Zdrowka pociechy z chlopaczkow malych no i tego duuuuzzzzzzeeeego! No i wygranej w totolotka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

U mnie więźba w zasadzie skończona, co prawda wiechy jeszcze nie zawiesili :-? , ale zaczeli już układać podbitkę, folie, łaty i kontrłaty :D

Widzę że idziemy prawie "łeb w łeb". Czy w tym roku będziesz coś robił po dachu?

 

Ja chyba wcześniej ruszyłem, bo na naszą budowę ekipa weszła 9 lipca, ale mieli kilka przestojów, ostatnio czekali na materiał na więźbę 2 tygodnie. Co do dalszych prac to oczywiście będę robił kolejne prace. Do końca roku chciałbym skończyć budynek. Zaraz po wstawieniu okien i drzwi powinny ruszyć prace związane z ociepleniem zewnętrznym i elewacją, w środku wykonanie elewacji, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

U mnie więźba w zasadzie skończona, co prawda wiechy jeszcze nie zawiesili :-? , ale zaczeli już układać podbitkę, folie, łaty i kontrłaty :D

Widzę że idziemy prawie "łeb w łeb". Czy w tym roku będziesz coś robił po dachu?

 

Ja chyba wcześniej ruszyłem, bo na naszą budowę ekipa weszła 9 lipca, ale mieli kilka przestojów, ostatnio czekali na materiał na więźbę 2 tygodnie. Co do dalszych prac to oczywiście będę robił kolejne prace. Do końca roku chciałbym skończyć budynek. Zaraz po wstawieniu okien i drzwi powinny ruszyć prace związane z ociepleniem zewnętrznym i elewacją, w środku wykonanie elewacji, itd.

No to się "nie ścigam" :)

Ja po dachu stoję... chcę, żeby przez zimę mi się wszystko "ustało", przewietrzyło i na wiosnę przeschło. Dopiero wtedy ruszam do przodu :).

Niemniej rób rób, zbieraj doświadczenia, a na pewno Cię będę nagabywał.

Tak a propos nie wiem czy zauważyłeś (-liście), że coraz więcej Grzegorzów jest na tym forum? Widać że Grześki to fajne chłopaki są :) A jakie zaradne! :) Pozdrawiam na weekend!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

dziekuje za życzenia, trochę je z Was wyciągnęłam :wink: ale i tak jest mi niezmiernie miło!! Dziekuję prawej i lewej stronie...prawej bardziej....żartowałam :D

 

zbigx nie zauwazyłeś, że skopiowałam twoją wypowiedź? Myslałam, że będzie zabawnie, nie było :o :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...