Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witajcie,

 

dziekuje za życzenia, trochę je z Was wyciągnęłam :wink: ale i tak jest mi niezmiernie miło!! Dziekuję prawej i lewej stronie...prawej bardziej....żartowałam :D

 

zbigx nie zauwazyłeś, że skopiowałam twoją wypowiedź? Myslałam, że będzie zabawnie, nie było :o :wink: :lol:

zauważyłem, ale nie chciałem wyjść na gościa co pyta a nie przeglądał wcześniej listy wykonawców, dlatego czym prędzej zgłaszałem, że czytałem o poleconym instatorze CO :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje jeszcze raz za życzenia :D :D :D

 

zbigx wybaczamy :wink: mniejsza zbrodnia jest nie zaglądanie na Listę wykonawców niz brak poczucia humoru :wink: :lol:

 

SylwiaB uważaj na Rent Nieruchomości - mi sprzedawali działki dawno juz sprzedane :o

 

co do pogody - bodekku- fakt na lewobrzezu ładna, widze za oknem, ale tak sobie myśle, że na prawobrzeżu - tam dopiero musi byc dzisiaj ładna pogoda!! :lol: :wink:

 

Grześki gratuluję postępów, jak wiecha się udała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten słoneczny dzień :)

 

Iwa-k

dzięki za radę :) już u nich byłam

 

Delf

W 100 % się z Tobą zgadzam. Parę miesiący temu byłam w ich biurze- porażka na całej linii... Sprzedają coś czego już nie ma, ukrywają dodatkowe koszty ( vat, prowizja- chociaż przez telefon,twierdzą, że to cena np z prowizją), działka uzbrojona dla nich to ziemia z prądem w drodze w odległości 100 m itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dach dwuspadowy (już sie przyzwyczaiłem-liśmy :wink: )

-budynek kalenicą do drogi( czyli dom stoi bokiem do drogi :cry: )

-kolor dachu-odcienie brązu i czerwieni( chcieliśmy grafit lub ciemny granat)

 

ale nie pękamy 8) -będzie dobrze

 

Pewnie, że będzie dobrze. Ja bym był za tym żeby plany zagospodarowania wszędzie były takie szczegółowe. Przynajmiej mielibyśmy jakiś ład architektoniczny a nie te koszmarne wynużenia zakompleksionych inwestorów, którzy odreagowują na budowie własnego domu czyniąc go przy okazji uciążliwym wizualnie dla otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, słuchajcie!!! Mam wiechę!

Byłem dzisiaj i widziałem... Uczucie wspaniałe!

Na stronce zaktualizowałem zdjęcia więc zapraszam... Człowiek żyje dla takich chwil :)

 

Cieszę się razem z Tobą. No a teraz dalej szybko do przodu.

 

Przy okazji Ci powiem, że twój wykonawca dał mi ceną jakoś tak lekko zaporową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, słuchajcie!!! Mam wiechę!

Byłem dzisiaj i widziałem... Uczucie wspaniałe!

Na stronce zaktualizowałem zdjęcia więc zapraszam... Człowiek żyje dla takich chwil :)

 

Cieszę się razem z Tobą. No a teraz dalej szybko do przodu.

 

Przy okazji Ci powiem, że twój wykonawca dał mi ceną jakoś tak lekko zaporową.

Dobrzy się cenią... niestety coraz częściej mam wrażenie że jest to efekt poleceń z "listy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...