Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Maksiu, a coś Ty taki nerwowy się zrobił? :-?

 

Przecież zaproponowałem inną wersję, taką, jaka _wydaje mi_ się bezpieczniejsza. Nie wiem natomiast czy jest lepsza albo czy warto ją przepychać... Po prostu zapytałem... odpowiedziałeś (wyczerpująco). Wersja z silikonem jest może lepszym, może gorszym... ale na pewno

"jakimś" zabezpieczeniem - OK.

Zresztą... i tak nie ma to znaczenia, bo ganek już stoi - i oby jak najdłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek - nie załamuj się chłopie! To przechodzi! Będzie dobrze! Domek nabierze kształtów z więźbą i potem Nelskampik przyjdzie - nic tylko robotników poganiać, bo zima za pasem :lol:

Do boju koleżanki i koledzy! Nie miaukać, że ciężko tylko buduwać, budować i jeszcze raz budować :lol:

A później to siedzieć przy własnym kominku, na własnym tarasie, na włąsnym ogrodzie- ehhhhhhhhhhh - jakie to piękne!!! :lol: :lol:

CEL SZCZYTNY JEST!!!!!!!!!!

Będzie dobrze - taaaaaaaaaaaaki strach dopada wszystkich, jeśli to może być pocieszeniem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto oficjalne i prawomocne wyniki

 

http://212.244.66.131/mmpics/wyniki.gif

 

Oddano w sumie 12 głosów.

Spotkanie odbędzie 24 października 2003r. w lokalu o nazwie Imola, początek od godziny 18.30. Gdyby szło zarezerwować jakiś duży stoilik było by miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem nerwosolki :lol:

 

 

mrozno sie robi powoli i adrenalina skacze poniekad- ja to juz gdzies widzialem :p

 

Ksiegowa - a kt tu mowi o Ogrodniczej, patrz ul. Pokoju w str. city.

Stasiek - czlowiek jest taki jaki jest :wink:

Dziwi mnie fakt ze taki lokal zostal wybrany- chyba najdalej wysuniety obiekt gastronomiczny.(moze Maksiu odsloni kto jak glosowal-albo nie,kontrowersyjna sprawa)zwlaszcza ze wczesniejsze wypowiedzi wskazywaly cos innego :-? 2-ga sprawa to kto tam pojedzie i zarezerwuje stol(stoliki)tam sa przeciez ławy??Odbedzie sie zatem konsumcja z rozmieszczeniem forumowiczow po calym lokalu :cry: Zaznaczylem wczesniej ze moge zarezerwowac 1-pietro w NEW YORK Pizza ale wasz wybor wasz lokal, nie wspomne o moim biurze!!Cisza spokoj cieplo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dziekuje za rady w sprawie stali,faktycznie chcac zaoszczedzic mozna podgrzewac i samemu doginac :wink:

 

Szanowni forumowicze faktycznie tutaj obowiazuje NET-ETYKA o ktorej widacznie zapomnialem ale jest to spowodowane moim charakterem.

Spontanicznosc,radosc,energia az mnie rozpiera a Was potraktowalem odrazu jak znajomych i popelnilem BLAD wiec sorki i ciebie Maksiu tez :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - my też będziemy - 2 sztuki

Stasiek - śnieg więźbie nie przeszkodzi - tylko budowniczy zmarzną...

mariusz r - chyba można do Imoli zadzwonić - i nie będzie problemu.

caps.el - wypaliłam się przy oglądaniu projektu klif.... jest powyżej twojego zacisza... : taka byłam zdolna i się napisałam... a potem skasowałam, bo dostrzegłam wreszcie, że to nie Twój dom... teraz musze odreagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu - od Zacisza to jestem ja <ukłon> :wink: i ponawiam prośbę o komentarz (oczywiście jak już odpoczniesz :lol: )

 

Maksiu - DZIĘKUJĘ za pomoc, jesteś kochany :D Włożyłeś w to tyle pracy - możesz mi podać w jakim programie to zrobiłeś - postaram się nie zawracać Wam więcej głowy, tylko sama pokombinuje z Zaciszem.

 

Tylko jeszcze jedno pytanko - co myślicie o przerobieniu dachu na dwuspadowy? Nie straci na tym "architektura"?

http://www.apa-domy.com.pl "Zacisze z garażem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...