Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

czesc

Didi a dlaczego nie wlaczysz jej telewizora?

ja mojemu smykowi jak chce "za rano" wstawac wlaczam bajki

sluchajcie gdzie w szczecinie sa profilkatyczne kapcie dla dzieci - chodzi mi o takie zamszowe wiazane w kostce z wycieciami na pietach i dziurkami na calosci - oprocz "spodnylusa" na jagiellonskiej i "dobrych bucikow" na jednosci narodowej ( tam maja tylko jedna pare z rozmiaru mojego synka ale pomaranczowe :-? ?maja miec dostawe w przyszlym tygodniu a ja potrzebuje juz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Didi a dlaczego nie wlaczysz jej telewizora?

ja mojemu smykowi jak chce "za rano" wstawac wlaczam bajki

sluchajcie ............. jagiellonskiej i "dobrych bucikow" na jednosci narodowej ( tam maja tylko jedna pare z rozmiaru mojego synka ale pomaranczowe :-? ?maja miec dostawe w przyszlym tygodniu a ja potrzebuje juz :-?

 

3-go Maja Przychodnia Kolejowa

i jeszcze gdzieś na Kopernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Didi a dlaczego nie wlaczysz jej telewizora?

ja mojemu smykowi jak chce "za rano" wstawac wlaczam bajki

sluchajcie ............. jagiellonskiej i "dobrych bucikow" na jednosci narodowej ( tam maja tylko jedna pare z rozmiaru mojego synka ale pomaranczowe :-? ?maja miec dostawe w przyszlym tygodniu a ja potrzebuje juz :-?

 

3-go Maja Przychodnia Kolejowa

i jeszcze gdzieś na Kopernika

 

dzieki , wlasnie przed chwila znalazlam w internecie ten na 3 maja

ale na kopernika? to bym blisko miala, a nie wiesz czy gdzies blizej stacji benzynowej czy szkoly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniesia sa jeszcze w Cezasie (59PLN - nie ma rozmiaru 23/24, bo taki chciałam) i Smyku (około 70 PLN), ja sie chyba wyluzuję, bo na dodatek mojemu synkowi strasznie szybko rosna stópki... :-?

 

w cezasie ? oooo pojde , pojde, ja potrzebuje 26 rozmiar, ale wiesz nie te ze skory takie zabudowane tylko zamszowe i maja wyciecie na pietach, wlasnie na jednosci takie maja - maja duzy wybor , pierwszy raz nie maja naszego rozmiaru - kiedys byli na placu zgody ale sie przeniesli.

Mojemu tez szybko rosnie , w kazde wakacje kupuje 2 pary sandalow, dobrze ze w zimie rosnie nie tak szybko bo bym zbankrutowala :lol:

A co do rozmiaru - te kapcie maja jakas zanizona rozmiarowke, synkowi inne buty kupuje 28 a te 26 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dokładnie na Jedności?

W Cezasie maja piety zamknięte, niestety, ale wybów rozmiarów i kolorów, całkiem.

 

obok kastelari - kawiarni z lodami, buciki sa w piwnicy po schodach. Dobre buty sie nazywa chyba. Maja same takie buty, kapcie. Na wysokosci fontann.

Naprawde duzy wybor i to roznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kopernika był taki sklepik po tej samej stronie co stacja benzynowa, w parterowym pawilonie obok starych budynków z czerwonej cegły. Niestety zapomniałam nazwy.

 

Na 3maja, w Przychodni Kolejowej, były średnio o dychę tańsze kapcie niż w Spondylusie i Cezasie. I solidniejsze. Nie wiem, jak jest teraz, bo syn przestał nosić ok. 3 lata temu.

 

A - nawiasem mówiąc - zdania wśród ortopedów są podzielone, co do skuteczności takich kapci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKSIU dzięki za kropkę niech ci Bozia w dzieciach wynagrodzi ale brakuje nazwy tego rancho tj. CISEWO chociaż drzew cisowych nigdy tam ne było lub wcześniej kiedyś tacy tubylcy jak ja wycieli .

A ja cisa mam na działce. Takiego ok. 400letniego. Wyglada troche jak prehistoryczne drzewo. Podobno tak stare okazy, to rzadkość.

PS. Cis jest pod ochroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kopernika był taki sklepik po tej samej stronie co stacja benzynowa, w parterowym pawilonie obok starych budynków z czerwonej cegły. Niestety zapomniałam nazwy.

 

Na 3maja, w Przychodni Kolejowej, były średnio o dychę tańsze kapcie niż w Spondylusie i Cezasie. I solidniejsze. Nie wiem, jak jest teraz, bo syn przestał nosić ok. 3 lata temu.

 

A - nawiasem mówiąc - zdania wśród ortopedów są podzielone, co do skuteczności takich kapci.

 

HEJ :p :p

Maggie ale mi nie chodzi o ortopedyczne kapcie takie ze skory za kostke cale zakryte ( wlasciwie bytu to sa).

Sa profilaktyczne kapcie zamszowe ktore po obu stronach piety maja powyciane duze dziury a ogolnie w calosci maja jeszcze dziurki okragle. Nie maja tez jezyka wiec od gory nozka tez sie wietrzy. Pieta jest usztywniona. A kapcie sa bardzo leciutkie. No napewno sa lepsze niz te wszystkie zwykle kapcie, w ktorych pieta lata na wszystkie strony a noga poci sie.

Bylam na kopernika ale tam czynne jest do 16, na 3-maja maja tylko skorzane zabudowane, ale moga sprowadzic mi te co chce, w smyku sa tylko skorzane cale zabudowane to samo w cezasie - takich nie chce, bo noga sie strasznie poci i dziecko caly dzien w butach jakby chodzi.

No nic bylam na Jednosci wiec - tylko tam sa "nasze" kapcie :p ma byc dostawa jeszcze w tym tygodniu, wiec juz poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich srodowo :D

 

Tomadyna te badania o ktorych piszesz to robi sie przed adaptacja projektu czy one tez zawieraja jak gleboko posadowic fundament

czy tylko jaki jest rodzaj podloza czy to sa odwierty i ile to kosztuje

 

Sorki ze tyle pytan ale od kogos tzeba sie uczyc :D

 

Witaj

 

Ja robiłem badania właśnie by architekt wiedział co i jak. Takie badania nie tylko określają jak będą mojej żonie rosły kwiatki :lol: ale przede wszystkim jak posadowić budynek, czy są nośne warstwy. Określa także czy nie będzie Ci na działce stała woda oraz jak głęboko np. odprowadzać wodę deszczową. Ja płaciłem 600 zł. robili mi 3 odwierty na gł. 4 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...