Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie w czwartek,

 

pozazdrościłam Józi S. i Didi podwójnego budowania i właśnie dziś kupiłam działeczkę w Tanowie! :D :D :D

 

Tzn. jeszcze się ANR musi nie sprzeciwić, bo ma prawo pierwokupu.

 

A możesz zdradzić rąbek tajemnicy gdzie w Tanowie kupiłaś i jaką dużą i czy są tam jeszcze jakieś działki. Pytam bo sam szukam działki i swego czasu objeżdzałem Tanowo ale jakoś nie trafiłem nic konkretnego.

p.s. Może być na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro 74

 

My takie sieroty- działki nie możemy znaleźć... hihihi ;)

 

No niestety a jaki ty masz już staż bo u mnie roczek stuknął :lol: .

Ale jak by szczęści dopisało to 19.10 może bym już akończył swoją gehennę z szukaniem działki bo staję do przetargu u nas w gminie i maży mi się kupić tą "największą" o pow 777m2. Ale jak inne ludziska przebiją zakładany przeze mnie pułap cenowy to znowu klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu ( może jeszcze w tym- chociaż córcia chora, to jednak w przyszłym ) 2 działki będe oglądać. Jedna gdzieś za Policami, a druga w Dołujach na ul. Bociana :) Ta w Dołujach mnie bardziej interesuje, ale jest maciupka,tylko 600 m :) Zobaczę jak to będzie :)

 

A 5 października trzymajcie za mnie kciuki- idę na rozmowę kwalifikacyjną :) Właśnie do mnie dzwonili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro74, Sylwia B,

ja szukałam właśnie małej działeczki i taką znalazłam - nawet bardzo małą(niecałe 500m), choć sąsiad jest chętny do sprzedania kawałka swojej ziemi, więc - jeśli gmina się zgodzi, to docelowo będzie trochę więcej.

 

Działkę wypatrzyłam w tej części Tanowa, gdzie jest dom dziecka i ośrodek wychowawczy. Tak nam się tam spodobało, że już nie szukaliśmy dalej.

 

Niestety nic mi nie wiadomo o wolnych działkach w sąsiedztwie, choć przyszły sąsiad-geodeta coś wspominał o znajomym, który miał sprzedawać ok. 1000m2 w Tanowie przy drodze na Dobieszczyn, chyba za ok. 60zł za m2. Jeśli Was to interesuje, to mogę podpytać przy okazji.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Ja się rozglądałam za działką chyba z 1/2 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie

 

A na takiej małej działeczce bez problemu coś zbudujesz?

Generalnie wolałabym małą działkę, ale co taką znajdę, to się okazuje, że zabudowa to 11, to 15 % ... i albo będę szukać dalej, albo zrezygnują z domku parterowego i poszukam czegoś z użytkowym poddaszem i bez garażu ... niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie gdzie kupić drzwi wewnętrzne metalowe do pomieszczenia technicznego = proste, tanie, niezbyt ładne, nie antywłamaniowe

wszedzie (castorama ) są białe w cenie ok 300 -400 zł a brązowych nie ma albo trzeba czekać 6 tygodni

 

w zeszłym roku takie drzwi - czekoladowy brąz - mieli w Stalremie na Boh. Warszawy. Drzwi były z Porty, cena - jakoś pod 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...