Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

hej.

zastanawiam sie jakie koszty bede musial ponosic miesiecznie w zwiazku z podlaczeniem do wody miejskiej i gazu. bedzie to potrzebna na razie tylko do testow kotlowni i c.w.u.

czy moglibyscie nakreslic mi jak wyglada sprawa abonametu za te media? slyszalem, ze za wode placi sie 5zl/miesiac + odczyt licznika. czy to prawda i jak wyglada sprawa z gazem?

 

dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Też się piszę na spotkanko - z mężem.

Mariusz - teraz to wszystko wiem :wink:. To będzie bliźniak czy wolnostojący (nie zaglądałam za płot)? Ale powiem że sąsiad to trochę zapomniał jak sam się budował (a to nie tak dawno znowu było :evil: )

Zapomniał wół jak cielęciem był.

Mam już parapety wewnątrz do montażu (taka mała euforia) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrywieczer ...................ludu rabotajacy :D

 

Ksiegowa-Sasiad spoko gosc(skromny,sympatyczny i biedny)dlatego buduje od 5-lat,jak z Nim pare razy zamienilem slowo to zmienilem stosunek,ale masz racje lokal jego 1-klasa,ale dlatego ze sam wszystko robil a jak zaczynal to nic sie nie znal i zaimponowal mi tym,a zwlaszcza swoim podejsciem i samozaparciem,najwazniejsz ze jest On hapy :wink:

Typ zabudowy wolnostojacy+.

 

Zonka moja nie jest pewna co do przyjscia na spotkanko(praca)ale prosze zarezerwowac 2 miejsca.Ja czesto ul.Parkowa przejezdzam wiec nie stanowi mi to problemu bym osobiscie rezerwacje potwierdzil.Co myslicie o tym?A jesli nie to adres :Pizzeria IMOLLA ul.Parkowa12 tel.4228638.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

U mnie ława wyschła i zaczeło się wznoszenie ścian fundamentowych.

Przez ten diabelny :evil: mróz zalałem trochę piwnicę sąsiadowi, od którego pożyczam wodę. Mam nadzieję że to koniec problemów :-? .

 

Na spotkanie chcę przyjść z żonką, ale szukamy "chętnego" który przechowałby nasze słodkie dzieciaczki :lol: Może babcia się zgodzi :-?

Tak czy inaczej, proszę o rezerwację również dla nas dwojga.

 

Miłego budowania

Grapusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również

 

Aktualna lista deklarujących udział w spotkaniu:

 

-Ivette z mężem

-S.P z mężem

-Maksiu

-Joasia i Jasiu

-Stasiek z Anią

-Księgowa z mężem

-Mariusz_r (z żoną????)

-Grapusek z żoną

-Teska z Piotrem

 

W sumie 16 (17) osób

 

Jeszcze jacyś chętni, bo trzeba bedzie zrobic dzis, najpozniej jutro rezerwacje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

 

Teska - jak czytam Twój dziennik budowy to mi się nóż w kieszeni otwiera na ociepleniowców :evil: . Na każdej budowie jest to samo - jak najwięcej ukraść i oszukać inwestorów (no może trochę przesadziłam...)

Mój ociepleniowiec nie jest taki zły (odpukać jeszcze mu cokół zastał) - sam składał na kupę wszystkie worki po klejach cobym wiedziała że zużyli a nie zabrali. Na pocieszenie dodam że ekipa budowlańców cosik ostatnio ma za duże przestoje - a tylko zostało im wylać posadzki i jedną ściankę otynkować. :roll:

Obecnie szukam kogoś kto podejmie się wymurowania płotu z klinkieru (tanio!) ale moi coś kręcą nosem że niby zimno i wykwity będą.Buziaki dla wszystkich i nie dajmy się. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...