Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

 

Wlasnie wrucilam z weekendu w Szczecinie

Bylam obejrzec rosliny w Rajskim Ogrodzie na pogodnie i zdebialam

ceny .... z kosmosu :cry:

 

Sylwia moze bedziesz czytala ten post jest dzialka w Rurzycy nie wiem czy to cie interesuje 1300 m za 35 tys w Rencie zobacz ich strone w ofertach specjalnych ze zdieciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja mówisz tomadyna :D

 

Ja miałam się nie odzywać - ale wobec takiej postawy całej grupy, no po prostu muszę :wink:

 

trobe jak tam grodzenie? Wiesz ta siatka leży teraz w mokrej trawie i lepsza sie pewnie nie robi, najbardziej to drewno, żeby sie nic z nią nie stało, jak myslisz? :D

 

bodekku macie tam jakies aparaty na tym lewobrzeżu? Może być pokazał troche swoich wnętrz? Np. kuchnię.... ja własnie zamawiam i troche sie boksuje z tymi szafkami. Jak myslicie, czy bardzo trudno obsługuje sie szuflady o szer. 90 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nocna zmiano budujących a niepiszących lektury szczebli budowania . WSZYSTKO PRZECZYTAŁEM . jakoś dziś grupa nie była skora do pisania. jutro po pracy włącze kompa i pewnie nie starczy mi czasu aby nasze szczecińskie forum czytać tyle tego będzie . ALE TO SIĘ OKAŻE JUTRO LICZE NA WAS NIE DAJCIE MI SIĘ NUDZIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nocna zmiano budujących a niepiszących lektury szczebli budowania . WSZYSTKO PRZECZYTAŁEM . jakoś dziś grupa nie była skora do pisania. jutro po pracy włącze kompa i pewnie nie starczy mi czasu aby nasze szczecińskie forum czytać tyle tego będzie . ALE TO SIĘ OKAŻE JUTRO LICZE NA WAS NIE DAJCIE MI SIĘ NUDZIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam późnym wieczorem :)

 

Jutro kupuję działeczkę w Dobrej Uffff... wreszcie :) Dałam sobie spokój z super okazjami, z działkami prawie uzbrojonymi, prawie budowlanymi itp... Kupuję zwykłą działkę rolną - sama będę zbroić ( tzn w komitecie :) ) Przynajmniej wiem co biorę-kawałek roli i tyle :)

Ale się cieszę :) Niedogodnością jest fakt, że na wiosnę nie zacznę, ale trudno :)

 

 

Bryta

 

te działki w Rurzyce z pół roku temu oglądałam... Ogólnie ściema... jak wiekszośc ofert w rencie... Jak sobie przypomnęte przeprawy z niekompetentnym panem z tego biura to aż mnie trzęsie... bryyy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w środę,

 

wygląda na to, że ja dziś jestem rannym ptaszkiem.

 

Sylwia B: gratulacje! Fajnie, że wreszcie Ci się udało znaleźć ten wymarzony kawałek ziemi!

 

Wczoraj byłam w gminie i mało nie dostałam zawału serca. :evil:

Otóż w projektowanym planie zagospodarowania na Tanowo na mojej działce gmina przewidziała ... STACJĘ TRAFO!!! :o :evil: :o I to w ostrej granicy, tj. na granicy z działką sąsiada.

 

Mało się nie przewróciłam. A sprawa wyszła zupełnie przypadkiem. Jakbym tak bardzo nie molestowała o pokazanie na obrazku linii zabudowy, to pewnie dalej żyłabym w nieświadomości. Kurczę blade!!! :evil: :evil: :evil:

Miesiąc temu dopytywałam się w UG, przyszłam z mapką, to nie wiedzieli, że będą trafostację tam planować??!!

 

No to mam pasztet, jak to odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...