Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Daria nasze Forum dodaje mocy, nawet najbardziej wybredni :wink: w końcu cos dla siebie znajdują, powodzenia!!

 

Maggie i ty doswiadczona budowniczyni dałas się tak zrobić :o :cry: Kurcze takie cos powinno byc karalne, przeciez to oszustwo!!! maggie mam nadzieje, że znajdziesz Salomonowe wyjście z tej sytuacji, odłożę nawet sniadanie, żeby trzymać za ciebie wszytskie kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Sylwia gratulacje czy ta Bociania tonie sasiedztwo Teski ogladalam Koscino-Doluje tylko chyba inna ulica tylko tam tez bylo chyby 15 % zabudowy ale taren bardzo ladny

Czytalam o trafostacji ale kur.... :o

 

Delf przejezdzalam do znajomego do czarnej laki ale Zalom -Pucice sie pobudowaly same nowe domy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Sylwia B gorąco gratuluję chociaż ten problem masz z głowy, chociaż teraz zaczną się nowe ale już coś masz i to się liczy :) . Ja już pomału odliczam dni do przetargu może też mi się poszczęści tym razem.

 

Maggie - Masz ci "babo" pasztet z tym trafo :-? Ale chyba jeszcze nic straconego bo planu gotowego jeszce nie ma i dopiero nad nim pracują jak wyłożą do wglądu to wniesiesz protest , profilaktycznie to może zadzwoń do gminy w Policach do pana Dudy on się zajmuję planem dla Tanowa i poytaj co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jaka dobra wiadomość na koniec niezbyt udanego - w kwestii "forumowej" - dnia.

Sylwia wszyscy trzymalismy za ciebie kciuki i w końcu sie udało - skoro Ty znalazłas działkę, to teraz juz każdemu się uda na pewno :wink: :lol:

 

I ja w to wierzę :), i równo za 14 dni będę się o tym mógł przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również witam środkowo

gratulki dla nowej obszarnicy ziemskiej

Maggie - trzymam kciukasy

a ja mam doła od wczoraj. :evil: tak usiadłam, popatrzyłam i się załamałam ile jeszcze kasy i czasu mi potrzeba żeby wszystko wykończyć na tip-top. czas to, się jeszcze znajdzie, ale kasa....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam środowo.

 

Ania B - gratuluję teraz to już przynajmniej wiesz gdzie osiądziesz :lol:

 

Daria - z tego co się orientuję to koło mnie i Klausa jeszcze sprzedają działki - nie wiem jak obecnie z ceną ale w firmie Dombud chyba się wszystkiego dowiesz. Jak by co to mam też namiary na tego pośrednika co ja kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po "dłuższej" przerwie. Dziękuję za życzenia zdrowia.

 

 

Wczoraj byłam w gminie i mało nie dostałam zawału serca. :evil:

Otóż w projektowanym planie zagospodarowania na Tanowo na mojej działce gmina przewidziała ... STACJĘ TRAFO!!! :o :evil: :o I to w ostrej granicy, tj. na granicy z działką sąsiada.

 

Maggie to bardzo poważna sprawa. Nie możesz tego tak zostawić. Skontaktuj się z użytkownikiem jacek_w. On jest ekspertem w tej dziedzinie, sam przez to przechodził. Może Ci podpowiedzieć jakie masz możliwości w takiej sytuacji.

Kontakt do niego znajdziesz np. w wątku

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=410055&highlight=transformator#410055

 

Czy to jest już twoja działka? Jeśli jeszcze nie to odpuść ją sobie. Szkoda zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...