Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Daria - z tego co się orientuję to koło mnie i Klausa jeszcze sprzedają działki - nie wiem jak obecnie z ceną ale w firmie Dombud chyba się wszystkiego dowiesz. Jak by co to mam też namiary na tego pośrednika co ja kupowałem.

 

A gdzie masz działkę?

 

Bezrzecze Gmina Dobra -> ul. Zaściankową od Koralowej prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ta wysokość, do duża zaleta, ale ja w słupku planuje oszklone szafki na kubeczki, szklanki i talerzyki sniadaniowe...jak to razem zagra?

 

u nas szafka w której jest piekarnik ma pełne fronty takie jak pozostałe a w całości są i szafki i szuflady

może zdjęcie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria - z tego co się orientuję to koło mnie i Klausa jeszcze sprzedają działki - nie wiem jak obecnie z ceną ale w firmie Dombud chyba się wszystkiego dowiesz. Jak by co to mam też namiary na tego pośrednika co ja kupowałem.

 

A gdzie masz działkę?

 

Bezrzecze Gmina Dobra -> ul. Zaściankową od Koralowej prosto

 

Bardzo Cie proszę o te namiary na priva, bo mi sie tam podoba w tych okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria to wysypisko to jak jedziesz np Dunska w gorejak byla stara poczta i kosciol to w kierunku to chyba Kredowej popytaj mieszkancow bo nie chce wprowadzac cie w blad

Kiedys chcial Szczecin rekultywowac to wysypisko ale mieszkancy sie nie zgodzili i jeszcze jedno ja mieszkalam na Warszewie ale starym 6 lat i olbrzymie zlodziejstwo w nocy nawet pranie ci zwina moze na nowych osiedlach lepiej na poczatku ul. Dunskiej jest zlewnia szamba i czesto zapach jest ...

 

Amo tak ci zazdroszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ta wysokość, do duża zaleta, ale ja w słupku planuje oszklone szafki na kubeczki, szklanki i talerzyki sniadaniowe...jak to razem zagra?

 

u nas szafka w której jest piekarnik ma pełne fronty takie jak pozostałe a w całości są i szafki i szuflady

może zdjęcie?? :D

 

akurat na jedynym jakie mam cała szfka jest za folią :evil:

 

ale jak chcesz to można się umówić i zobaczysz na żywo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf

 

ale piekarnik taż bierzesz przeszklony :lol:

trafna uwaga :D

patrząc po braku :evil: , to kobieca bystrość :D

 

 

przykro mi ale jestem tą brzydszą połową :cry:

 

a o znaczku ostatnio zapominam

 

a moja połowica właśnie dostała zlecenie doszorowania komina w sypialni

i ogólnego sprzątania - w końcu niedługo PRZEPROWADZKA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...