Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

dzięki wszystkim za duchowe wsparcie :( .

 

Klaus, ja wcale nie mam zamiaru tej sprawy tak zostawić. Wręcz przeciwnie. Wkurzający jest fakt, że gdy sprawdzałam działkę i prosiłam gminę o informację przed kupnem, nie było mowy o planowanej budowie trafo. Wszystko było cacy. :evil: Teraz też sprawa wyszła dzięki mojej dociekliwości, dopiero kiedy wymogłam odszukania mapy z planowaną linią zabudowy w projekcie planu.

A jacka_w odszukam! :wink:

 

Na pewno oprotestuję ten plan, choćby i przed drugim wyłożeniem. Niestety akt notarialny podpisany, co prawda warunkowo - z prawem pierwokupu przez ANR, ale pewnie musiałabym udowodnić, że właściciele działali w złej wierze. :(

 

maro74: z tym panem to ja chyba właśnie wczoraj rozmawiałam - choć z wrażenia nawet nie zwróciłam uwagi na tabliczkę na drzwiach. W pokoju na IIp vis a vis schodów? Też wywnioskowałam, że - póki plan nie jest uchwalony - są pewne szanse na odkręcenie tego pasztetu.

 

delf: :cry: :cry: :cry: Nawet doświadczeni saperzy wchodzą na miny!

O piekarnik popytaj bikosię, a kciuki trzymaj dalej! :wink:

 

Dziś byłam w ZE (dzięki czupurku! :) . Co do lokalizacji - to rzeczywiście kompetencje gminy. Być może, da się mnie nawet jeszcze podłączyć do istniejącej trafo - jak złożę warunki, zrobią pomiar. Na razie nie planują rozbudowy sieci w tym rejonie Tanowa, bo nikt nie zgłaszał takiego zapotrzebowania.

 

No nic, jutro jadę dalej prawować się z gminą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :))

 

Zaraz lece do notariusza :)

Rano byłam na rozmowie kwalifikacyjnej :) Ale kupno działki przyćmiło wszystko... nawet nie miałam czasu się stresować, tylko o działeczce myślałam :lol:

 

Delf

 

;) dokładnie, jak ja znalazłam to teraz już wszyscy znajdą swoją wymarzoną działeczkę :) ...

 

Maggie

:( może jakoś da się to odkręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku - gratulejszyn i życzę bez żebyś decyzję otrzymał bez żadnych "schodów"

 

ja złożyłam w lipcu. po upływie 2 tyg. (oj nerwowo było, serce stawało jak tylko ktoś zadzwonił do furtki), wypowiedziałam w złą godzinę: "uff, jeszcze tydzień, nic się nie dzieje, będzie dobrze"

na drugi dzień dostaję polecony od inspektorków. a tam: proszę o OSOBISTE stawiennictwo, z dowodzikiem, w celu złożenia SZCZEGÓŁOWYCH wyjaśnień.

serce mi zamarło, wykrztusiłam: to... koniec

cdn..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...