Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Słuchajcie, słuchajcie, słuchajcie

zarezerowany został lokal, oczywiście Imola, tak jak chcieliście

rezerwacja na 20 osób. Przygotują dla nas osobną część sali za pergolą, żeby nam nikt nie przeszkadzał i vice versa.

Tak więc w piątek od 18.30 prosze walilić wprost do dużego stołu za pergolę.

Rezerwacje załatwił mój pomocnik, moja prawa ręka, czyli Ivette i jej prosze dziękować

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Kocham swoja robotę, zarobek kocham tez!

Kocham je coraz mocniej, czy słońce jest, czy deszcz.

Kocham mego szefa, on przecież jest wspaniały.

Kocham tez jego szefów - i wszystkich pozostałych.

 

Kocham swoje biuro i jego pochodzenie,

Na urlopowy wyjazd go nigdy nie zamienię.

Kocham biurowych mebli ponury szary kolor

I sterty dokumentów rosnące wciąż na nowo.

 

Wydajność mojej pracy wzrasta wręcz nadzwyczajnie

I nie znam innych przyczyn, by było mi tak fajnie.

Ja kocham tez obecność mych współpracowników,

Pełną złośliwych uwag, uśmiechów, wykrzykników.

 

Kocham mój komputer, kocham jego programy.

Przytulam je do siebie, chociaż nie bez obawy.

Ja kocham każdy program i wszystkie jego pliki

Zwłaszcza, jeśli ich praca przynosi mi wyniki.

 

Szczęśliwy jestem tutaj! Tu źródło mej radości,

Niewolnik swojej Firmy - to pełnia szczęśliwości!

Kocham te robotę, kocham swe zadania.

I kocham tych nudziarzy, co ględzą na zebraniach.

 

Kocham swoja prace, być może Was to nudzi?

I również bardzo kocham przybyłych właśnie ludzi.

Tych dwu przyjaznych ludzi, wcale nie żadnych głupków,

Co w śnieżnobiałych kitlach wywożą mnie...

......do czubków?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wam zazdroszcze tego spotkania- moze nastepnym razem? a czy ktos zarezerwowal ppuste krzeselko dla obecnych duchem?? bawcie sie dobrze!

 

A na marginesie- wczoraj poszlam do sklepu, sloneczko swieci, ida dwaj robotnicy z pobliskiej budowy. jeden mowi do drugiego cyt. "kurwa, w calej polsce leje tylko u nas kurwa piekna pogoda!" chce sie chlopakom pracowac, to fakt!

trzmam kciuki za troche ciepelka dla wszystkich budujacych i dla mieszkajacych co by za duzo nie wydali na ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ze na forum jest cenzura? i slowa powszechnie uznane za obelzywe czyli np. ku....a zamienily sie w wypowiedzi robotnikow na "u"? a to przeciez slowoze slownika. kiedys prof. Miodek mial wyklad na temat frazy zawierajacej to slowo twierdzac, ze to tylko slowo podkreslajace sile wypowiedzi. kiedys wam opowiem co mowil.

 

teraz spdam bo lamy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa - ja rezerwowałam lokal i właśnie zarezerwowałam jedno miejsce więcej dla takich, co to ewentualnie z doskoku wpadną - nawet na chwilkę :lol:

Może chociaż wpadniesz na pół godzinki? jak tam Antoś się sprawuje? Pozdrawiam serdecznie! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście cudowni! Na prawde jest mi niesamowicie miło, że tak nas zapraszacie. :lol: Aż mnie ścisnęło w środeczku. Bardzo chętnie byśmy wpadli się pokazac ale to dla nas za późno- mały dostaje o tej porze takiego nerwa, że tylko go nasłać na nierzetelne ekipy budowlane, to im bębenki w uszach popękają! No ale wtedy to już się z nimi wcale nie da dogadać :-? Nie będziemy zawracać głowy łkającym niemowlakiem- od soboty to juz nie noworodek. ale jak uda mi się zdobyć zdjęcie antosia z cyfrówki obiecuję zamieszczenie go na forum- choć pewnie nie uda się bez pomocy Maksia (ja ciągle tępa w tym zamieszczaniu :wink: ).

 

Bawcie się więc super i jeszcze raz dziękujemy!! Ale następnym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Kto klinkierował komin na brązowo (albo cóś podobnie?)... jakiej zaprawo-fugi użyliśta?

Gdzie w ogóle (poza SCMB i Euroklinkierem) jest jakiś sensowny wybór kolorów zaprawy?

--

Acha, Teska... Tymitusię nie naigrywaj ;) Swojego Dżambodżeta vel Wiśniowego Bąką vel kfiata motoryzacji vel Rumaka zaparkuję najbezpieczniej jak się da... :) ...ale pytam czy załadowywać go jakąś nudną dokumentacją na ten przykład, ablo książką telefoniczną, ablo co... czy tak standardowo... że niby wszystko w głowie?

 

Oczywiście rozumiem, że przychodzimy odpowiednio ubrani? (To już na pewno nas odizolują) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek: ja mam fugę firmy KERAKOL (może się to pisze inaczej, nie wiem), kosztowała coś koło 23 zł za 5 kg (były też w paczkach po 20 kg)

ale jest naprawdę dobra... Niedawno musiałem wymienić jedną cegłę z murka ganku i fuga tak trzymała że w diabły poszło jedno wiertło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zziębnięta.

 

Maksiu - jeszcze raz dziękuję, a pomysł spiżarni... zawstydził mnie. Takie proste a takie genialne! Dzięki, dzięki, DZIĘKI! :) Tak będzie, tak ma być.

 

Gorące pozdrowienia dla wszystkich marzących o:

- rzetelnych ekipach

- przyjaznych urzędach

- hojnych bankach

- godzinie 17.00 w piątek

- świecie bez kataru i grypy

- uśmiechających się MILCZĄCO niemowlakach (bikosa - pozdrowienia dla A. :wink: )

- wiośnie

- (tu wstawić (się :wink: ) swoją propozycję)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...