Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam Szczeciniakow i Wielgowiakow

Jestem z Wielgowa i chce kupic dzialke w Wielgowie

Wlasnie zrezygnowalem z przetargu na dzialke na Slawocieszu i przymierzam sie do Osady Lesnej, moze ktos jest z Osady? Nie przeczytalem wszystkich postow ,sporo tego :)

Pozdrawiam wszystkich

Czy nie Bryta ma tam działkę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry piątkowo,

 

kiminoD: witaj w grupie!

 

Didi: grzybki - mniam, mniam! Muszę jutro sprawdzić, czy u nas urosły.

 

Wieści z frontu:

gmina ma propozycję przesunięcia trafo w najdłuższy i najchudszy narożnik działki, ale w dalszym ciągu MOJEJ DZIAŁKI. :evil: Zapowiedziałam, że się będę bronić ręcami i nogami. Już złożyłam w gminie wniosek o zmianę lokalizacji stacji trafo, spróbuję popertraktować z planistą.

 

Jest światełko w tunelu - jakbym uzyskała WZ, to na nich trafo nie będzie :-? . Więc póki co szybciutko złożyłam wnioski o warunki przyłączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gmina ma propozycję przesunięcia trafo w najdłuższy i najchudszy narożnik działki, ale w dalszym ciągu MOJEJ DZIAŁKI. :evil: Zapowiedziałam, że się będę bronić ręcami i nogami. Już złożyłam w gminie wniosek o zmianę lokalizacji stacji trafo, spróbuję popertraktować z planistą.

 

Jest światełko w tunelu - jakbym uzyskała WZ, to na nich trafo nie będzie :-? . Więc póki co szybciutko złożyłam wnioski o warunki przyłączy.

Walcz o swoje - nie wyobrażam sobie myśli jakby dzieci biegały wkoło trafo - Walcz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szczeciniakow i Wielgowiakow

Jestem z Wielgowa i chce kupic dzialke w Wielgowie

Wlasnie zrezygnowalem z przetargu na dzialke na Slawocieszu i przymierzam sie do Osady Lesnej, moze ktos jest z Osady? Nie przeczytalem wszystkich postow ,sporo tego :)

Pozdrawiam wszystkich

 

 

witam krajanów :D

 

a w osadzie to Bryta

 

my w "centrum" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziałam, że się będę bronić ręcami i nogami. Już złożyłam w gminie wniosek o zmianę lokalizacji stacji trafo, spróbuję popertraktować z planistą.

Jest światełko w tunelu - jakbym uzyskała WZ, to na nich trafo nie będzie :-? . Więc póki co szybciutko złożyłam wnioski o warunki przyłączy.

 

Na szczęście Ty jesteś właścicielką działki i też masz coś do powiedzenia.

Bierz WZ i WT z elektrowni bo może sama musisz się do tego trafo podłączyć. To by była klęska.

 

A lokalizację trafa oprotestowuj przy każdej okazji.

Musisz tylko pilnować wszelkich obwieszczeń publicznych w tej sprawie

i pilnować żeby Ci ustawowe terminy nie uciekły bo milczenie niestety oznacza zgodę.

Jak im zrobisz grzeczność to będą Ci płacić opłaty dzierżawne. Pilnuj odpowiednio wysokiej stawki i będziesz miała rentę do końca życia.

Jak pójdziesz z nimi na udry to będą musieli Cię wywłaszczyć. To pare ładnych latek w sumie potrwa. Będą Ci musieli zapłacić po cenach rynkowych za ziemię a Ty ich jeszcze podasz o odszkodowanie z tytułu utraty wartości nieruchomości.

 

Pamiętaj to jest jak wojna, zawsze musisz być krok przed przeciwnikiem.

Ale na razie nie rób dymu tylko grzecznie i stanowczo próbuj rozwiązać z

nimi problem. Może trafisz na ludzi w tym urzędzie. Na tym etapie wszystko jest jeszcze do odkręcenia. Potrzeba tylko dobrej woli ze strony

urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KinimoD zanim kupilam tam dzialke torozmawialam z sasiadami tymi co tam mieszkaja i wszyscy sa bardzo zadowoleni spokoj ,cisza , czyste powietrze , bardzo bezpiecznie .

 

Ja osobiscie co prawda nie mam tam domu ale jak jezdze to bardzo tam odpoczywam jak na wakacjach

 

Widac ze te dzialki sa podobaja bo teraz berdzo dobrze schodza wlascicielowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szczeciniakow i Wielgowiakow

Jestem z Wielgowa i chce kupic dzialke w Wielgowie

Wlasnie zrezygnowalem z przetargu na dzialke na Slawocieszu i przymierzam sie do Osady Lesnej, moze ktos jest z Osady? Nie przeczytalem wszystkich postow ,sporo tego :)

Pozdrawiam wszystkich

witaj, ale masz nicka, wszyscy go tutaj przekrecaja :wink: :D

 

bodekku punkt dla nas 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...