Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Szczeciniakow i Wielgowiakow

Jestem z Wielgowa i chce kupic dzialke w Wielgowie

Wlasnie zrezygnowalem z przetargu na dzialke na Slawocieszu i przymierzam sie do Osady Lesnej, moze ktos jest z Osady? Nie przeczytalem wszystkich postow ,sporo tego :)

Pozdrawiam wszystkich

 

 

witaj w grupce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziałam, że się będę bronić ręcami i nogami. Już złożyłam w gminie wniosek o zmianę lokalizacji stacji trafo, spróbuję popertraktować z planistą.

Jest światełko w tunelu - jakbym uzyskała WZ, to na nich trafo nie będzie :-? . Więc póki co szybciutko złożyłam wnioski o warunki przyłączy.

 

Na szczęście Ty jesteś właścicielką działki i też masz coś do powiedzenia.

Bierz WZ i WT z elektrowni bo może sama musisz się do tego trafo podłączyć. To by była klęska.

 

A lokalizację trafa oprotestowuj przy każdej okazji.

Musisz tylko pilnować wszelkich obwieszczeń publicznych w tej sprawie

i pilnować żeby Ci ustawowe terminy nie uciekły bo milczenie niestety oznacza zgodę.

Jak im zrobisz grzeczność to będą Ci płacić opłaty dzierżawne. Pilnuj odpowiednio wysokiej stawki i będziesz miała rentę do końca życia.

Jak pójdziesz z nimi na udry to będą musieli Cię wywłaszczyć. To pare ładnych latek w sumie potrwa. Będą Ci musieli zapłacić po cenach rynkowych za ziemię a Ty ich jeszcze podasz o odszkodowanie z tytułu utraty wartości nieruchomości.

 

Pamiętaj to jest jak wojna, zawsze musisz być krok przed przeciwnikiem.

Ale na razie nie rób dymu tylko grzecznie i stanowczo próbuj rozwiązać z

nimi problem. Może trafisz na ludzi w tym urzędzie. Na tym etapie wszystko jest jeszcze do odkręcenia. Potrzeba tylko dobrej woli ze strony

urzędu.

 

Mam nadzieję, że trafo zaprojektowane jest "na zapas", ale dopiero jak zrobią pomiary do warunków przyłączenia, to się okaże :-?

 

W każdym razie tam, gdzie ZE nie może wybudować nowej stacji, teoretycznie może wymienić w istniejącej transformator na większy. :p

 

Nie za bardzo mnie interesuje dzierżawa lub sprzedaż kawałka działki ZE pod trafostacje, szczególnie, że mam bardzo pomysłowe dzieci, a takie sąsiedztwo to bardzo pobudza wyobraźnię. :-?

 

Teska, no to jesteśmy dwie. Jakby mi było mało atrakcji, to jeszcze zaliczyłam bliskie spotkanie z dostawczą furgonetką :cry:

 

Ale mam szczęście ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trobe ten smietnik to wysypisko ul Podbuzanska czy cos takiego teraz nieczynne ale byl pomysl zeby je rekultywowac ale mieszkancy protestowali

 

Na Dunskiej jest zlewnia szamba

 

Ja mieszkalam na starym Warszewie i kradzieze zdazaly sie czesto mi zwineli pranie

 

A najgorsze jest to ze zwineli mi psa boksera rasowego i zeby go odzyskac musialam ponaklejac kartki z nagroda . Zglosili sie zule i 50 zl bylo im za malo musialam dac 100 To nie chodzilo o pieniadze ale o zasady i moje nerwy :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryta/ czy do kazdej dzialki w osadzie sa doprowadzone media:skrzynka elektryczna,woda, gaz? czy tylko w pierwszym rzedzie a dalej trzeba ciagnac?

Mam nadzieje,ze wszystko jest bo cena raczej nie jest z dolnej polki

Chwilowo nie moge sam sprawdzic bo jak okiem siegnac tylko morie...i tak jeszcze z 5 tyg.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinimoD ooq, widze, że kolejny marynarz zawitał w progi forum, tutaj wiekszość, to pływający, żony tychże, tudzież zbliżeni do szeroko pojętego przemysłu okrętowego, no, a jak już nic nie majacy z morzem wspólnego, to na pewno pływający w długach (pod koniec budowy, to normalne) :wink: :lol:

 

No to mów, gdzie teraz jesteś i na jakim statku? I góra, czy dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich KinimoD do kazdej dzialki jest skrzynka jedna na dwie dzialki taka podwojna , przy dzialce jest gaz , woda . Nie ma kanalizacji .

W warunkach zabudowy jest kat dachu min 35%, pow zabudowy do 25%

zabudowa jednorodzinna parterowa z mozliwoscia poddasza uzytkowego

 

Ksiegi wieczyste sa czyste ,jest tam dodatkowo oswietlenie zalozone przez wlasciciela , w przyszlosci chcemy ogrodzone osiedle

 

Te dzialki teraz bardzo szybko schodza ,trzeba sie potargowac my tak zrobilismy

Z tego co wiem mozna na raty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...