Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Amo mam nadzieję, że dostaliście wiadomość, bardzo mi przykro, wszystko było zaplanowane, bomboniera w bagażniku, ale cewki zapłonowe postanowiły się właśnie dzisiaj zepsuć. Jestem uziemiona do czwartku i lżejsza o 1 tys. :evil: :evil: :evil: Ale nie poddam się :D Bądźcie czujni :wink: :lol:

 

kinimoD no to wszytsko jasne, mój mąż jest dół, a ja kształciłam się na górę :wink: Macie tam DPO, czy tradycyjnie? Cosik długie te kontrakty, jak na takie statki. Mąż też pływał w tamtych rejonach (ROV i takie podobne), teraz jest na Północnym (supply, i para- ratownicze, nie pamiętam fachowej nazwy :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trobe ten smietnik to wysypisko ul Podbuzanska czy cos takiego teraz nieczynne ale byl pomysl zeby je rekultywowac ale mieszkancy protestowali

 

Na Dunskiej jest zlewnia szamba

 

Ja mieszkalam na starym Warszewie i kradzieze zdazaly sie czesto mi zwineli pranie

 

A najgorsze jest to ze zwineli mi psa boksera rasowego i zeby go odzyskac musialam ponaklejac kartki z nagroda . Zglosili sie zule i 50 zl bylo im za malo musialam dac 100 To nie chodzilo o pieniadze ale o zasady i moje nerwy :evil: :evil: :evil:

 

No, to trafiłam, jak kulą w wysypisko - mam działkę niedaleko Podbórzańskiej. Co do kradzieży, to włąśnie uciekam przed takim miejscem, gdzie ciągle nas okradają. Widocznie muszę pokochać te klimaty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola!

delf /kontrakt mam 12tyg.,troche dlugo ale 'kariere' na offshorach dopiero zaczynam i nie chcialem wybrzydzac :). Nie mamy tu DP, jest tradycyjne +bow/stern-thruster. Planuje zrobic 'DP induction' i poszukac jakiejs firmy gdzie bedzie mozna zdobyc praktyke i uprawnienia ale to wszystko troche trwa :(

bryta /jak ostatnio rozmawialem z wlascicielem osady(jakies 3 miesiace) to mowil, ze jest jeszcze sporo, wtedy na oku mialem cos innego wiec nie wdawalem sie w szczegoly. Za numery dzialek na razie dziekuje, nie mam mapki i 'nie widze' jak to wyglada

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...