Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Na razie zbierałem tylko oferty. Najlepsze wrażenie:

M&S na Gdańskiej 16b i Roofex Nad Odrą 65

Nieźle sie gadało też z GlobalPlast na Szarotki.

W Lebo w Mierzynie ul. Lubieszyńska mnie olali choć ofertę mają ogólnie

niezłą a FRAMEX na Struga 42 ma najgorszą obsługę jaką można sobie wyobrazić.

Cenowo jak się trochę potargować to wszyscy wyglądają podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jeszcze 7 minut, a bede pierwsza dzisiaj/jutro :wink: Ale dam szanse innym :D

 

co do odkurzacza centralnego, mam mieć (instalacje są, jednostka stoi w sypialni, a w rurach moi synowie puszczaja resoraki, na razie :wink: ), więc nie sprawdzałam, ale moja koleżanka juz użytkuje i mówi, że odkurza codziennie (czytaj: polubiła sprzątanie), ale z odkurzaczem centralnym, jak z większością rzeczy przy budowei domu: to jałowa dyskusja o wyższości Świąt Bożego Nardzodenia nad Świetami Wielkiej Nocy :D

 

co do betonu: korzystałam 2 lata temu, więc sytuacja na rynku mogła sie zmienić, ale napiszę, a co tam; brałam z Arbetu na Pieszej (przy Gdańskiej), badałam, cenowo też było OK.

 

trobe chyba mi juz pamięć szwankuje, napisz prosze na priva, jakie konkretnie wyliczenia cie interesowały, jesli, to jeszcze aktualne - przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam się poniedziałkowo

 

kurka u nas też są grzyby

poszłam wczoraj rano na spacer z moimi bestyjkami, idę ci ja, patrzę a tu trzy kozaczki śliczniutkie czekają na mnie. i tak spacerując głównymi duktami, bez przeczesywania lasów nazbierałam na tej przechadzce prawdziwków i kozaków na obiadek. mniam. :p

 

jak tak, to dzisiaj po południu znowu spacerek z brytanami.

 

miłego dnia życzę wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiczornie :D

 

Planujemy zainstalować u siebie okurzacz centralny. Czy ktoś używa takie urządzenie, czy się sprawdza? Oczywiście szukam również wykonawców, którzy się sprawdzili.

No ja mam!

Już 1,5roku! Jeśli jesteś zdecydowany to nie muszę mówić o zaletach.

A montował mi to pan ....trudne nazwisko ale zaraz znajdę.......Biełous firma BH-ROLL z ul. Zachodniej telefon 600 888 333 - ja jestem zadowolona z wykonawstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...