Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich! :lol:

Zimno, zimno, zimno! :(

 

Bikosa - jeszcze raz pozdrawiam i całuski dla Antosia (eh, zatańczysz z własnym synem na jego weselu)

 

Ulcia i Krzyś - my kupowaliśmy silkę w czerwcu po dobrej cenie z transportem. służę namiarem na e-mail lub priva. Albo Krzyś - spytaj mojego męża, pana T. on najlepiej wie.

 

S.P. Trzymam kciuki za dalsze prace. Jaki nastrój?

 

Mamona Lisa - będziesz miała fajną spiżarnię :lol:

co do życzeń to: wygranej w toto lotka i też mieszkam w maju jak Maksiu :lol:

 

MAM PYTANIE DO GRUPY: CZY MOGŁABYM EWENTUALNIE PRZYPROWADZIĆ NA SPOTKANIE ZNAJOMYCH - MAŁŻEŃSTWO, KTÓRZY TEŻ SIĘ BUDUJĄ W WOŁCZKOWIE?

JEŚLI JEDNAK OPTUJECIE ZA TYM, ŻEBY SPOTKANIE ODBYŁO SIĘ WE WŁASNYM GRONIE, TO OCZYWIŚCIE ROZUMIEM.

PROSZĘ O KOMENTARZE.

 

Życzę wszysktim miłego dnia! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek - ja mam fugę na kominach ceglastych - antracytową (taki bardzo ciemny grafit jak w ołówku). wygląda bardzo ładnie. do brązowego dachu i klinkierku też będzie OK.

 

Mamona Lisa - przybędziesz na spotkanie? nie zgłosiłaś się do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P. - jeśli maksiu się zgodzi to oczywiście (to w końcu jego ciasto :wink: )! Trzeba go tylko poprosić o powiększenie spiżarni, by wepchnęła się największa blacha :wink: :lol:

 

ivette - niestety, ja tylko zagłosowałam, ale nie bójcie się - zanim ZACZNĘ się budować minie jeszcze ho-ho! i niejedno spotkanie "obskoczę" 8)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamona Lisa: nie daj sie prosić, zapraszam Cie na spotkanie osobiście ja członek założyciel, matka prowadząca i ojciec sprawiedliwy grupy szczecińskiej

jak przyjdziesz, to będziesz miala prawo zasiąść po mojej prawicy :D

bo lewica jest już zajęta :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamona Lisa - popieram Maksia. Masz fajne poczucie humoru i ogólnie dobrą aurę. To nic, że jeszcze nie budujesz - to także spotkanie towarzyskie, na pewno skorzystasz jednak z naszych rad, bo nawet nie wiesz jeszcze, ile decyzji trzeba podjąć przed budową domu :lol:

No, nie daj się prosić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry całej szanownej Grupie!

Z dużym zainteresowaniem czytam ostatnio Forum.

Dokładnie 31 października podpisuję akt na zakup działki.

i ostatnio jestem w ferworze ładowania się "wiedzą budowlaną".

Czy jest możliwość dołączenia do najlepszej grupy i korzystania

z całej nagromadzonej wiedzy ?!

 

Z pozdrowieniem

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć, wzruszyłam się okrutnie - jesteście kochani :oops:

 

To nie kwestia kokieterii tylko obowiązków - jako rasowy pracoholik zmuszona jestem prośbami, groźbami i szantażem do integrowania się z zaniedbaną rodziną a rodzina... sami wiecie - musi mieć pierwszeństwo.

 

 

Nie bóóóóójcie się - Wy już będziecie mieszkać od lat w swoich domkach a ja wtedy dopiero będę brylować wiedzą, doświadczeniem i wdziękiem osobistym na spotkaniach szczecińskich nowicjuszy w budowaniu :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Jeszcze raz dziękuję za olbrzymią falę ciepła :D a przy okazji witam i pozdrawiam serdecznie Bodekka (Bodekku'a?) - gdzie masz tę działkę? Za ile (grunt to konkrety :wink: ) kupiona? Uzbrojona? A projekcik - wybrany?

 

Ciekawska M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeju !!!

Serdeczne dzięki za odpowiedź i zaproszenie, postaram się być,

Imola jest niedaleko mojego obecnego miejsca zamieszkania.

maksiu - dzięki za powitanie;

ivette - pseudo jest bardzo proste - stara ksywa ze szkoły "Bodek"

+ kawałek nazwiska, działka jest przy ul. Kolonistów, równoległa do Ogrodniczej;

Mamona Lisa - dzięki za powitanie, są to dwie działki obok siebie, razem 1300 m2 za 75 tys., uzbrojenie w ulicy Kolonistów (wszystko), są jeszcze dwie obok do sprzedania za taką samą cenę - szukam fajnego przyszłego sąsiada lub sąsiadki :D :D :D ,

projekt w marzeniach to "Dom w petuniach" z Archonu.

 

W miarę możliwości proszę o konstruktywne opeeeeer!

Zwłaszcza w temacie projekt.

 

Z pozdrowieniami

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...