Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Didi, a która droga zamknięta, wylot z Dąbia na trasę szybkiego ruchu?

Objazd jest z Goleniowskiej w Lubczyską, potem w Kablową i wylatuje się w okolicach skrzyżowania właśnie z trasą szybkiego ruchu

 

dobrze wiedzieć, bo w środę z rańca miałam tamtędy jechać

Lubiałam sobie na Lubczyskiej depnąć 140km/h a dziś ślimaczyłam się 60tką, bo jeździ dużo dużych samochodów. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Didi u was czesto jak jade Lubczynska to stoja panowie patrolowcy i kasuja :wink:

no w Załomiu lubią stawać, bo tam jest 40 ale nikt 40stką nie jeździ :roll:

ale owszem chyba w środę była akcja, obstawili całą Goleniowską i krótkofalówkami dawali sobie znaki kogo mają zatrzymywać, kto przekroczył prędkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "starych" i " nowych"

 

Chwilkę mnie nie było i trochę naklikaliście :)

 

Plejada też mi się podoba :) i też gdyby nie dziennik D'arka nie zwróciłabym na ten projekt uwagi. Wniosek: warto czytać dzienniki :)

 

Przez weekend " polowałam" na kotka tzn postanowiłam przygarnąć jakieś małe kocię i jeździłam po Szczecinie i szukałam bezdomnego kociaczka... i fiasko ...

Ale wyprawka dla kotka już czekała- pojechałam do schroniska... I teraz mam śliczną czarną z białym kicię !!!! :)) Kicia ma zranioną łapkę, zapchlona straszliwie- ale taka kochana :)

Ale się cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...